Поп фолк певицата Джена: България заема безценно място в сърцето ми (ВИДЕО)
Тя е едно от най-популярните имена в музиката. Говори рядко, но песните ѝ се слушат от милиони. В Деня на независимостта Джена гостува в „Събуди се” по NOVA.
„Честит празник, България! Нека да бъдем винаги здрави и уверени! Ние сме горди българи – да пазим това, което имаме, защото имаме не само история и традиции. Ние сме народ, който вярва в семейството, който се крепи на семейството и духа на християнската сила. Пожелавам на всички българи днес да събудят и поддържат този дух”, каза Джена.
Певицата сподели, че България заема безценно място в нейното сърце. „Израснала съм с много истории за нашата страна. Много се интересувам от история и смятам, че съм прочела доста неща за съществуването ни”, разкри тя.
„Обичам българския фолклор до такава степен, че чувствам дори някаква болка, когато изпълнявам бавните народни песни. За мен България е не само тясно свързана с фолклора, но и с много ценности, обичаи и традиции”, сподели Джена. И допълни, че на любов към страната ни са я научили нейните родители.
Прочети цялата публикация




DARA ще изпее "Bangaranga" на престижните награди MAD VMA 2026 в Гърция
Крисия изрази готовност да представи България на "Евровизия" отново (ВИДЕО)
DARA ще пее на престижните MAD VMA 2026
Ивана: От 7-8 години съм сама, мъжете се страхуват от мен (ВИДЕО)
Мадона изнесе изненадващ миниконцерт на „Таймс скуеър“ в Ню Йорк (ВИДЕО+СНИМКИ)
Дара пред BBC: Два пъти исках да се откажа от "Евровизия"
Ищар представя в България етно версия на хита на Мадона „Frozen“
Деси Слава направи внучката си певица (ВИДЕО)
Дуа Липа показа първи СНИМКИ от приказната си италианска сватба с Калъм Търнър
Една от най-богатите жени в света навършва 41 години
България не подобрява конкурентоспособността си, сочи международен доклад
Ливърпул отказа втора оферта от Интер за Къртис Джоунс
Нежната страна на Мондиал 2026
"Гумени глави" и Бат Венци с историческо шоу в Бургас
Разбиха международна схема за клониране на карти за гориво, арести в България
Номинираният за премиер на Румъния поиска вот на доверие от парламента без ясно мнозинство
Само електронни рецепти, без лекарства от чужбина и ограничаване на новите аптеки: Фармацевтите с искания към властта
Томова отстъпи със седем места, Елизара Янева лети към топ 200 в ранглистата
Полицаи дерегистрираха автомобила на шофьор лишен от право да управлява кола