Fakti.bg | 30.09.2024 09:56:54 | 11

Изтекоха подробности за двамата финалисти в "Игри на волята" 6

Екстремното риалити шоу „Игри на волята” започна, а с него и тежките битки за оцеляване и надмощие.

Въпреки старанията на продукцията да запази мистерията до последно, победителят вече е известен - това е европейският шампион по уличен фитнес Добрин Добрев. Младият мъж отменя сватбата си, за да влезе в състезанието, а жертвата му не е никак напразна. Добрин ще получи накрая заветните 100 000 лева, колкото е голямата награда в предаването. Спортистът обаче ще прибере печалбата чак в края на януари, узна „Уикенд”.

Според договора, който е подписал с продукцията, победителят прибира сумата месец и половина след излъчването на финала. Финалът на предаването ще се излъчи в средата на декември. По информация на „Уикенд” Добрин е станал гордостта на родния си град Казанлък още миналата година, когато е завоювал европейската титла по уличен фитнес.

Това се е случило в края на февруари, когато спортиста е бил само на 20 години. Категорията, в която се състезава, е над 70 кг. Той се занимава със спорта от 6 години. Макар че е от Казанлък, живее и учи в София. В „Игрите” се състезава в жълтото племе на „Гордите“.

Според източник на изданието, на финала на риалитито Добрин успява да пребори Георги Гешев, който си спечели място в сезона на кастинг битка, излъчена в ефир миналата година. Тогава Георги се изправи срещу победителя от сезон 2 Милен Цветков и го би, като по този начин си осигури място в актуалното издание. Всички бяха впечатлени от представянето му. Явно успехът не е бил случайност, защото Гешев, който извън арената се занимава със строителство, е успял да стигне до финала.

Нито една жена не е успяла да се пребори до края, което показва, че физическите предизвикателства са били безмилостно жестоки и непосилни за дамите. Така за 6-и пореден път от общо 6 сезона победителят ще бъде мъж.