Михаела Филева се отказва от мъжете след раздялата с дългогодишното си гадже
Михаела Филева е може би най-красивата жена в родния шоубизнес, но иронията е, че точно тя е на път да остане стара мома. Поп дивата се раздели с дългогодишното си гадже Стефан преди броени дни и се зарича оттук нататък мъж да не погледне, пише kliuki.bg.
Стефан я заряза, след като тя му съобщи, че не иска да се омъжва и това ѝ решение е до живот. Тогава той ѝ би шута, тъй като е човек на традициите.
Към днешна дата Мишето е сломена, но е сигурна в едно – не иска да има семейство. Нито децата са ѝ приоритет, нито принцът на бял кон.
Близките ѝ са учудени, че още отсега зачерква шанса да има нормално семейство. Все пак Филева е само на 33 г., а да не забравяме, че Мария Илиева например роди на 40 г.
Михаела обаче била толкова разочарована от мъжете, че ги зачеркнала изцяло. Вече единствено за секс щяла да ги ползва.
Преди Стефан сърцето ѝ разби рапърът Павел Николов. Не стана ясна причината за раздялата им, но певицата и тогава го изживя много тежко, като за известно време преустанови участията си.
Според запознати пък именно Мишето е в основата на всичките ѝ раздели. Характерът ѝ бил непоносим, искала все да властва и често не можела да прикрие злобата си, което отблъсквало всички мъже. Само едни дълги крака не могат да задържат никого.
Прочети цялата публикация



Нина Добрев с гадже модел
Мона готви ударна атака на Евровизия 2027
Михаела Методиева: Живея като социален експеримент! Най-интересното ми е как заплатата магически се раздели на две, а цените са със същите цифри!
Паник атаки сковавали Михаела Филева с години (ВИДЕО)
Падат от балкона? Съмнителната смърт на много жени в Турция.
Шакира проговори за Пике четири години след разим
Хелена Бонам Картър на 60 г.: Много по-щастлива съм сега, отколкото в младините си
Как 62-годишният Брад Пит върна времето назад и изглежда с десетилетия по-млад
Маги Томова научила за аферата на Ергена Калоян от общи приятели
Сблъсъци с полицията и изгорени американски знамена след оспорваните избори в Колумбия
Унижение за Путин в собствената му игра! Украинските дронове пробиха противовъздушната отбрана на Москва
Вечерен круиз разказва тайните на Бермудския триъгълник
Левски е в битка със Спартак Москва за алжирския халф Усем Мрезиг
Калин Стоянов е подал сигнал за Иван Демерджиев до прокуратурата
Зловещо предсказание от 1997 г., предрича голям трус за САЩ точно през 2026 г.
Зловещо предсказание от 1997 г., предрича голям трус за САЩ точно през 2026 г.