Fakti.bg | 04.10.2024 14:06:56 | 21

ЦСКА 1948 с точка от гостуването си на Крумовград

Крумовград и ЦСКА 1948 завършиха наравно 1:1 в среща от 11-ия кръг на efbet Лига. Серкан Юсеин откри резултата за домакините в 7-мата минута, а през второто полувреме Евгений Сердюк (50’) изравни от дузпа. "Червените" със сигурност има за какво да съжаляват, тъй като направиха куп пропуски, които ги лишиха от победата на спортен комплекс "Никола Щерев - Старика" в пловдивския квартал "Коматево".

С днешното равенство разликата между двата отбора остава една точка, като тимът на Атанас Рибарски заема девето място във временното класиране, а столичани са на шестата позиция. Дебют за гостите направи най-новото попълнение Петър Витанов, който се появи в игра след почивката.

По този начин Крумовград прекъсна серията си от две поредни шампионатни победи, а ЦСКА 1948 остава без успех вече трети последователен мач.