Стефани Стоева с титла на сингъл в София
Стефани Стоева спечели титлата на единично жени на международния турнир по бадминтон в зала "Европа" в София. На финала тя постигна успех над третата поставена националка Гергана Павлова след обрат с 18:21, 21:15, 21:8 за 56 минути. Стефани Стоева стигна до трофея след шест поредни победи, след като започна от квалификациите, предаде БНР.
По-късно днес на двойки жени водачките в основната схема Стефани Стоева и Габриела Стоева, пети от олимпийските игри в Париж 2024, ще спорят за титлата срещу Таня Иванова и Гергана Павлова.
На смесени двойки триумфираха водачите в схемата Йонас Йостхасел и Джули Абусдал (Норвегия), който победиха на финала Михал Соволевски и Йоана Подедворни (Полша) с 21:10, 21:18 за 30 минути.
Прочети цялата публикация




Жоел Цварц: Знам, че ЦСКА има огромна фенска маса. Невероятни са!
Сензация: Серина Уилямс се завръща на Уимбълдън след близо четири години
Дарина Маркова-Darsy представя новия си сингъл Delulu
Поли Генова събира „Спомени“ в нов летен сингъл (ВИДЕО)
Сестри Стоеви допуснаха загуба на четвъртфиналите в Сидни
Христо Янев: Знаем какво искаме да вземем, но не бързаме
Мира Андреева го направи! Рускиня триумфира с титлата на Ролан Гарос
Рускинята Мира Андреева спечели „Ролан Гарос“
Българин е мениджър на сензационната полска финалистка на "Ролан Гарос"
Министерството на туризма обсъжда възможности за партньорство с Българската федерация по волейбол
Чудо! Без задръствания по АМ "Тракия" към Бургас
Старозагорското село Преславен ще отбележи Празника на житото за тринадесети път
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морето
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морето
Община Стара Загора припомня графика за миене на улиците в града за периода до 26 юни 2026 г.
ПСЖ подготвя първа оферта за Диоманде, в Ливърпул обаче остават спокойни
Не всеки има късмета на Синер - Вондроушова аут за 4 години заради допинг
Стара Загора посрещна френски инфлуенсъри в рамките на опознавателен тур
България иска от Брюксел още пари за енергийния преход