Бивш ас на Манчестър Сити: Всички пиехме и правихме секс, но обвиниха само мен
Бившият футболист на Манчестър Сити Бенжамен Менди, който бе обвинен в серия от изнасилвания, но в крайна сметка бе оправдан, се изказа доста критично към бившите си съотборници от тима на „гражданите”.
Според думите на Менди, голяма част от играчите на Сити, включително и капитанът на тима, са „правили същото като него”, но само той е бил обвиненият футболист.
„Няколко играчи на Манчестър Сити, включително и капитанът, бяха с мен на тези партита. Всички пиехме алкохол заедно, правихме секс с жени и нарушавахме ковид рестрикциите. Разбира се, това не оправдава моето поведение, но не е справедливо, че от Манчестър Сити обвиниха само мен. Само аз бях унижен”, сподели французинът в интервю.
Прочети цялата публикация



Голям скандал и остри критики се развихри в лагера на Белгия
Франк Лампард остава начело на Ковънтри: Нов договор и амбициозни планове за Висшата лига
Защо Ерлинг Холанд добави „Браут“ на фланелката си на Мондиал 2026
Марк Кукурея с желание за завръщане в Барселона
Колко прибра Папи Ханс от разпродадения концерт в Арена 8888?
Боян Йорданов сложи край на кариерата си
Триумфът на Кристъл Палас прати девети английски отбор в Европа идния сезон
Хари Кейн отново на върха: Английският голмайстор триумфира с втора "Златна обувка"
Микел Артета: Сега можем да празнуваме
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Какво вещаят звездите за днешния ден
Още апартаменти – повече данъци? Обмислят нова формула за имотите
Renault обнови Megane E-Tech electric (Видео)
Abarth представя новия Abarth 600e в света на игрите с Gangstar Vegas
От скица до легенда: дизайнерският екип на Jeep® разкрива тайните на идентичността на марката
Мъж загина при пожар в Полски извор
Пребиха мъж на улица във Велико Търново
Нова ера за интензивното лечение във ВМА: Клиниката е изцяло реновирана
Роми на бунт срещу наркотиците в София
Стрелба в училище във Филипините, има жертви и ранени