Мераклията за "смърфовете" не е доволен от диалога с Крушарски
Кандидат-собственикът за Локомотив (Пловдив) Иван Пашов говори с привържениците на "черно-белите" на специална среща, която се състоя на стадиона в парк "Лаута", предаде Топспорт.
Той заяви, че вече е започнал одит, за да разбере в какво състояние се намира клуба, като допълни, че настоящия собственик на отбора Христо Крушарски държи да получи 5 милиона за акциите на тима.
"Няма да разкривам какво точно сме си говорили, то е между него и мен, но като цяло разговорът беше незадоволитен. Господин Крушарски продължава да настоява за 5 милиона", започна Пашов.
"Очаквам голяма подкрепа от феновете, но се надявам Крушарски да сме смили най-вече заради децата и да не отнема техните мечти. Ние разчитаме на тях, а ако той им го отнеме, после не знам как ще им се обясни, че това е направено от алчност или други неща", добави той.
"Аз бях в Локомотив в борбата, не съм бил футболист. Познавам обаче всички спортни гилдии, което е важно. Никога няма да се откажа, защото вече съм започнал одит и реално инвестирам пари в клуба. Аз ще изкарам нещата до край, няма да дам крачка назад. Дал съм дума на феновете и най-вече на децата", сподели Пашов.
"Няма смисъл да гледаме само финансите, а да изграждаме едно бъдещо поколение, което да тренира спокойно", заяви още Иван Пашов.
Временният старши-треньор на Локомотив (Пловдив) - Христо Златински, говори пред клубните канали на "смърфовете" преди дебюта си начело на тима, написа Топспорт. Локомотив гостува на Ботев Враца утре, 18 октомври от 19:30 часа.
"В хода на седмицата футболистите се вложиха максимално в тренировъчния процес. Доволен съм от старанието на всеки един от тях. Смятам, че бързо разбраха какво се изисква от тях на терена", започна Златински.
"От понеделник фокусът ни е изцяло върху предстоящото гостуване на Ботев Враца. Анализирахме ги подробно, очаква ни труден мач, но и не трябва да се притесняваме от никой съперник", добави Христо Златински.
"Ние сме Локомотив и винаги играем за победа. Искрено се надявам да зарадваме нашите фенове с успех във Враца", сподели още временният наставник на Локомотив Пловдив преди визитата в Северозапада.
Прочети цялата публикация



Петър Чолаков: Вървим към втора фаза на избори след изборите
Финландски политик: Трябва да се откажем от опасния план на ЕС за превъоръжаване
Салах не останал напълно доволен от разговора със Слот, Ван Дайк имал важна роля
Илиан Илиев след загубата от Арда: Неприятен резултат. Теренът ни отне това, което ни даде срещу ЦСКА
Политическото напрежение в Испания расте, поискаха промени в правителството
Александър Тунчев: Не искам да бавим играта, трябва ни нападател
Все по-сложна става ситуацията за Салах на „Анфийлд“
Жозе Моуриньо обясни как е изненадал Наполи в Шампионската лига
Хулио Веласкес: Моят начин е "ден за ден и седмица за седмица"
Офелия Кънева: Помощта трябва да е по мярка
„Заедно в борбата с огнената стихия“- кауза на Ротари клуб- Петрич за Коледния бал
Втори тур на президентските избори в Чили, народът избира между комунистка и консерватор ВИДЕО
8 000 румънци отново протестираха срещу корупцията в съдебната система
Москва: Мерц призна, че е в ход голяма геостратегическа промяна
Лавров: Русия вижда опасни тенденции в натрупването на военен потенциал и промяна в баланса на силите на Балканите
Национална гордост! Помните ли близнаците от "Детска планета"?! Хасан стана пианист №1 в света
Орбан: Изземването на замразени руски активи е обявяване на война на Русия
Девет души, помилвани от Лукашенко, пристигнаха в Литва, останалите 114 са отведени в Украйна
Дефект отложи изстрелването на руската ракета-носител „Протон-М“