Диляна Попова се появи без грим в национален ефир (СНИМКА)
Диляна Попова – една от най-обожаваните български звезди, наскоро изненада зрителите, като се появи без грим в национален ефир. Обикновено свикнали да я виждат безупречно поддържана, с лек грим и елегантна прическа, този път условията на Филипините диктуваха по-естествена визия.
Водещата на риалити шоуто „Островът на 100-те гривни“ реши да се покаже в напълно натурален вид преди напрегната битка между участниците. Красавицата, позната с безупречния си стил, този път избра да остави грима настрана. И въпреки екстремните условия на острова – силна жега и висока влажност, кожата на Диляна изглеждаше невероятно свежа и сияйна.
Попова често споделя, че в тропическия климат на Филипините гримът не издържа дълго. „Няма грим, който да устои на такава влага и жеги“, коментира тя. Въпреки това, актрисата блести с естествената си красота, доказвайки, че понякога най-голямото очарование идва именно от естествената външност.
Прочети цялата публикация




Джулия Робъртс изуми мрежата с младежкия си вид без грим (СНИМКА)
Станислав Тодоров: Секс, лъжи и избори
Слави Трифонов: ППДБ мислят всеки извън тях за селянин и чалгар
След "Ергенът: Любов в рая": Калоян зарязал Габи Бланко заради друга жена
Жизел Бюндхен се качи на сърф 10 месеца след раждането (ВИДЕО)
Нови подробности около терора над футболист на Левски
Анна-Шермин от "Ергенът: Любов в рая" призна правила ли е секс за пари и други подробности от личния си живот
Фламенго профука четири дузпи и ПСЖ грабна Междуконтиненталната купа
Гала изчезна от ефира, включи се на живо в "На кафе", за да покаже защо
Хванаха Джъстин Бийбър и Кендъл Дженър на среща в ресторант (СНИМКА)
Манчестър Сити е на полуфинал за "Карабао Къп", след успех над Брентфорд
Реал Мадрид се измъчи с анонимен слабак, но продължава за Купата на краля след успех с 3:2
Бразилският Конгрес прие законопроект за намаляване присъдата на бившия президент Болсонаро
ЕС обсъжда помощта за Украйна, европейския бюджет и отбраната, Туск посреща Зеленски във Варшава
ВСУ удариха танкер в руското пристанище Ростов, има жертви
Коледен благотворителен базар в Сандански
Прегазиха човек на магистрала "Тракия"
Коледен футболен турнир Купата на Община Благоевград
Зам.-министър в метрото: ФОТО НА ВЕЧЕРТА