Ювентус обмисля привличането на Милан Шкриняр от ПСЖ
Туринският гранд Ювентус предприема стъпки за засилване на защитата си през зимния трансферен прозорец с възможността да привлече словашкия национал Милан Шкриняр. Играчът на Пари Сен Жермен може да стане ключово попълнение за "бианконерите" в контекста на нарастващите проблеми с контузии в отбора.
Според информация на Джовани Албанезе от "La Gazzetta dello Sport", Ювентус възнамерява да използва Шкриняр като временно решение, което ще намали напрежението върху защитната линия след контузиите на Глейсон Бремер и Хуан Кабал. С цел да избегнат значителни разходи, "бианконерите" са склонни да вземат играча под наем, като по този начин ще осигурят на Шкриняр шанс да възобнови кариерата си. След преминаването си в ПСЖ, защитникът прекара по-голямата част от сезона на резервната скамейка и е готов за ново предизвикателство.
Спортният директор на Ювентус, Кристиано Джунтоли, вече търси дългосрочно решение на кадровите проблеми в отбраната. Очаква се Данило и Бремер да отпаднат от състава за следващия сезон, а сред възможните попълнения се обсъждат имената на Жоаким Андерсен от Фулъм и Раду Драгушин от Тотнъм.
Интересът към Шкриняр показва решимостта на "Старата госпожа" да поддържа конкурентноспособността си в Серия А, като същевременно балансира между настоящите нужди и дългосрочните си цели.
29-годишният централен защитник прекара 6 години на “Джузепе Меаца”, като в даден период бе и капитан на Интер. Желанието му да възстанови кариерата си на пълни обороти обаче би го накарало да преглътне трансфер в един от вечните съперници на “нерадзурите” - Юве.
Прочети цялата публикация



Джошуа Зиркзее на прага на сензационно завръщане в Серия А: Ювентус и Милан в надпревара за подписа му
Арсенал изпраща скаути на дербито Ювентус – Милан
Спортът по ТВ в неделя (5 октомври)
Челси обмисля привличането на Тер Щеген
Повече от 15 години Ювентус не е бил в толкова дълга негативна серия
Тудор преди мача с Реал: Криза в Ювентус? Календарът е невъзможен!
Ювентус се опитва да върне бивш халф на Милан в Италия
Младите звезди на ПСЖ, Реал, Барса, Юве, Интер и английските грандове ще се борят за Golden Boy 2025, но не и Ямал
Ман Юнайтед иска да привлече Джоб Белингам, Аморим вижда в него бъдеща звезда
Ман Юнайтед пожела Джоб Белингам, Аморим вижда бъдеща звезда
Продадоха картина на Пикасо за 32 милиона евро (ВИДЕО)
Барселона затяга дисциплината около Ламин Ямал
"Буревестник": какво се знае за "уникалната" ракета на Русия
Условни присъди и глоби са поискани за разнасящите слухове за Брижит Макрон
Джей Ди Ванс: Примирието в Газа се запазва въпреки сблъсъците
Вучич моли САЩ да не налагат вторични санкции
Хайденхайм - Хамбургер 0:1 /репортаж/
Мащабна операция в Бразилия: десетки убити наркотрафиканти и полицаи
Столична община прекрати поръчката за боклука на Слатина, Подуяне и Изгрев