Отчаян мъж с малък пенис търси донор на сперма за жена си
Секс обучителят Рич Юзвяк даде съвет на момиче, притеснено заради малкия размер на пениса на партньора си, пише Slate.
Според младата жена тя и съпругът ѝ са женени от три години. Тя харесва сексуалния живот в семейството, но мъжът има комплекси заради много малкия си пенис. Освен това съпругът толкова се страхувал да не предаде тази интимна черта на наследниците си, че настоява да използва донорска сперма.
„Съпругът ми има здрави роднини с по-нисък риск от хронични заболявания от семейството ми. Той е красив, нежен и умен. Всичките му прекрасни черти бих искала да получи и моето дете. Наистина ли размерът на пениса е толкова важен? - кахъри се съпругата.
Експертът отговори, че размерът на пениса се влияе от много фактори, включително хормонални нива и диета, не само от генетиката. Според статия в Medical News Daily Y хромозомата, наследена от бащата, определя развитието на пениса и тестисите, но не непременно размера или обиколката на пениса. Тези характеристики може да зависят от Х-хромозомата, наследена от майката, добави специалистът.
„Вашият съпруг има живи доказателства, че размерът на пениса не влияе непременно върху сексуалното удовлетворение на партньора му. Вие сте, както казвате, напълно доволна, но това не е достатъчно за съпруга ви и това се отразява на житейските му решения“, пише обучителят. Той препоръчал на съпруга на жената да посети терапевт, за да му помогне да приеме тялото си.
Прочети цялата публикация



Андреа се появи с ново гадже - руснак (СНИМКИ)
Тайният код на тирето: Какво разкрива двойната фамилия за характера на жената
Георги Блажев изненада жена си с първата кола в живота й (ВИДЕО)
В Кюстендил: Заставиха 18- годишен да продава наркотици, заплашиха млада жена в социалните мрежи
Ивка Бейбе описа идеалния мъж, който си търси в "Ергенът: Любов в рая" (ВИДЕО)
Неочакваният знак, че между мъж и жена има истинска химия
Жирокоптер закачи въжетата на лифт в Италия, загинаха двама ВИДЕО
Русия удари Киев, Одеса и Херсон, ВСУ - Донецк и Белгород
Русия нанесе разрушения с жертви в Кривой рог, Суми и Запорожие
Българи са задържани за пожара на Кавала
Сомалия и Турция освободиха отвлечен кораб
Фицо: Сигурността и мирът в Европа не могат да бъдат постигнати без Русия
30 август 1987 г. Стефка Костадинова скача рекордните 209 см. ВИДЕО
Обявиха жълт код за интензивни валежи в Благоевград и още пет области в неделя
Ювентус надигра и победи Парма в двубой от Серия А
Лион - Льо Авър 1:1 /репортаж/
НЕК Неймеген удари Цволе с 2 гола от дузпи на ветеран
Страх в Борусия Дормунд за сериозна контузия на нов играч
Галатасарай надви Гьозтепе на Мъри Стоилов в голов трилър, спорно съдийство беляза мача
2:0 и три точки: Ювентус подчини Парма в Торино