Компаньонка: Нашето вече не е просто секс
Компаньонката Джейд Блеър прави пари като ескорт от седем години и няма намерение да се отказва. Тя разкри характеристиките на съвременната секс работа в интервю за Jam Press.
Позовавайки се на богатия си опит, 26-годишната придружителка каза, че работата ѝ вече е повече от "просто секс". Според нея клиентите все повече предявяват специални изисквания към проститутките. „Те искат да имат емоционална връзка с нас, да знаят много повече за нашата личност, нашия живот“, обясни Блеър. Това принуждава ескорт момичетата активно да поддържат лични акаунти в социалните мрежи.
"Мъжете вече искат да ги успокояваме и подкрепяме", казва Джейд. -"Трябваше да се научи да определям вътрешното състояние на човек по езика на тялото му". За да избегнат травматизиране на клиента, жените не трябва да го отпращат веднага, щом времето му изтече. Придружителите трябва да управляват процеса и разговора, така че всичко да приключи естествено в точното време.
Блеър каза, че въпреки всички трудности тя се наслаждава на работата си. „Не ми се налага да нося бикини, за да работя, и имам оргазми денонощно“, похвали се тя.
Ескортът каза, че ѝ харесва да общува с клиенти: да слуша историите им, да отбелязва техните културни и религиозни различия. „Обичам работата си, така че защо да я сменям?“ - отбеляза тя.
Прочети цялата публикация



Шефът на ГРУ на Украйна Буданов: Руската икономика все още е достатъчно стабилна, за да продължи войната
Тейлър Суифт дарява 100 000 долара на 2-годишно дете, което се бори с рядък рак
Мариана Попова за Слави Трифонов: Той никога не е бил певец
Везенков: Олимпиакос е готов за сезона, запазихме ядрото на тима
Илиян Василев: Наводненията в повечето случаи не идват от "климатични промени", а от несвършена работа и безотговорност
Фестивал на кафето в парк "Заимов" ще се проведе на 5 октомври
Костадин Филипов: “Случаят” около снимките с Доналд и Мелания Тръмп е колкото комичен, толкова и сериозен и скандален
Защо в Китай политици и военни просто изчезват?
Заместник-министър Нанов откри изложба и форум, посветени на теснолинейката Септември - Добринище
Новият враг на властта в Турция: певци, актьори, инфлуенсъри
В Словакия определиха максимална скорост за ходене по улицата
Учени откриха потенциално обитаема планета само на 18 светлинни години от Земята
Почина Жак де Жонет – легендарният барабанист, който промени звученето на джаза
Бившият шеф на „Укренерго“ е задържан за присвояване на средства и злоупотреба с власт
Бившият баскетболен ас Пол Пиърс с обвинения за шофиране в нетрезво състояние
Начало на ротацията: Рая Назарян ще бъде председател на Народното събрание
Лече пропусна дузпа, а Наполи се възползва и оглави класирането след минимална победа
Полет за Франкфурт е бил пренасочен, след като пътник намушкал двама тийнейджъри