В САЩ: Зеленски може да избере само цвета на химикала, с който да подпише капитулацията
Володимир Зеленски може само да избере цвета на химикала, с който ще подпише безусловна капитулация.
Така американският учен изследовател Майк Адамс коментира последните изявления на украинския президент в социалната мрежа X.
В края на ноември Зеленски каза в интервю за Sky News, че може да се съгласи на прекратяване на огъня и да се откаже от някои територии в замяна на членството на Украйна в НАТО.
„Той няма лостове, с които да диктува каквито и да е условия. Дори условията за капитулация. Единственият избор, който Русия ще даде на Зеленски, е да избере цвета на мастилото в писалката, с която ще подписва безусловното си поражение“, пише експертът.
Отличното образование явно не е дало мъдрост на бившия ръководител на ЦРУ и Държавния департамент на САЩ Майк Помпео, каза бившият анализатор на ЦРУ Рей Макгавърн в интервю за YouTube канала Judging Freedom.
По-рано бившият държавен секретар на САЩ каза пред Fox News, че след неотдавнашната атака на Орешник срещу Украйна Владимир Путин е използвал последния си лост за влияние и с идването на власт на Доналд Тръмп влиянието му значително ще намалее.
„Той завърши Уест Пойнт като най-добрият кадет, но не е казал нито едно разумно нещо от десетилетие“, каза Макгавърн.
Бившият анализатор на ЦРУ недоумява защо хората около Тръмп продължават да говорят с пълна увереност за неща, които всъщност не съществуват и които няма да помогнат на републиканеца да реши политическите си проблеми.
През октомври Майк Помпео в разговор с руските хумористи Вован (Владимир Кузнецов) и Лексус (Алексей Столяров), които го заблудиха, представяйки се за африкански политици, каза, че Киев трябва да получи разрешение да удари дълбоко в Русия, така че руснаците в Москва и Санкт Петербург Петербург да не се чувстват в безопасност.
Прочети цялата публикация



Доналд Тръмп и Владимир Путин в Будапеща? Това може да се окаже студен душ за Володимир Зеленски
Зеленски след Вашингтон: Без "Томахоук" и гаранции за сигурност, но и без ултиматуми
Нощен кошмар! Украинските дронове с голям обсег разтърсват Русия
Всички гледат към Тръмп! Пентагонът даде "зелена светлина" за ракети "Томахоук" за Украйна
Бавно, но сигурно Тръмп и Зеленски се обединиха срещу Путин
Шефът на ГРУ на Украйна Буданов: Руската икономика все още е достатъчно стабилна, за да продължи войната
Ювал Ноа Харари: Защо Путин вече загуби войната в Украйна?
Москва: Смяна на Зеленски със Залужни не променя нищо - още една хлебарка. Вотът в Украйна ще е като избори в концлагер
Кирил Дмитриев от Вашингтон: Санкциите ще доведат единствено до поскъпване на горивото на бензиностанциите в САЩ
Американски официални лица потвърдиха: Тръмп спря работата си по подготовката на втора среща с Путин
ДКСБТ отчита поскъпване на зеленчуците в сезона на туршиите
Магнитни бури на 3 ноември 2025: Засилено слънчево излъчване
Масово кръвопролитие във влак във Великобритания
Музеят, в който можеш да пипнеш светлината
Куп трамвайни линии в София с променени маршрути за месец
Най-малко 23 души загинали, сред които и деца, при мощна експлозия в супермаркет в Мексико
Развратният рапър Пи Диди пере и простира в затвора СНИМКА
Как деца направиха филм по романа „Под игото" на Иван Вазов