Ювентус и Интер с интерес към играч на Барселона
Италианските грандове Ювентус и Интер проявяват интерес към защитника на Барселона Андреас Кристенсен. Датчанинът е преследван от контузии и загуби титулярното си място в състава на Ханзи Флик, като все по-сериозно се говори, че той е пред раздяла с каталунците. Затова големите врагове от Апенините смятат да се възползват от ситуацията и да опитат да го вземат в редиците си, твърди трансферният експерт Джанлука Ди Марцио.
28-годишният датчанин има договор с Барселона до 2026 година. И в момента той е в лазарета, тъй като наскоро се подложи на нова операция на ахилесовото сухожилие и поне до средата на януари няма да се завърне в игра. Поради тази причина бранителят е разглеждан като потенциално попълнение от Юве и Интер, но по-скоро за лятото.
Кристенсен пристигна в Барса от Челси със свободен трансфер през 2022 година. До момента той има 75 мача, 4 гола и 3 асистенции с екипа на каталунците.
Прочети цялата публикация



Тео Ернандес е предложен на Наполи и Ювентус, но има голяма пречка
Ювентус се прицелва в нападател на Манчестър Юнайтед
Ювентус активира двоен трансферен план: Джон Стоунс и Елиф Елмас отново в полезрението на „бианконерите“
Съмървил отива в Ал-Хилал, подписа за 4 години
Инзаги иска Бастони в Ал-Хилал, Интер вече не изключва изненадваща раздяла заради извънфутболни проблеми
Формула 1 с резервни планове
Кевин Де Бройне остава верен на Наполи: Семейството и магията на Неапол надделяват над офертите от САЩ
Ювентус вади 17 милиона евро за звездата на Болоня Йон Лукуми
Франческо Пио Еспозито очаква удължаване на договора му с Интер
Ханзи Флик: Рашфорд ще е ни липсва, но животът продължава
Времето утре: Жега, живакът стига 38 градуса
Пожарите в близост до Атина започнаха да отслабват, опасността не е отминала
Нафтата обяви цените на билетите и сезонните карти, дарява 50% от приходите от мача с Ботев II на Бела
Георги Клисурски: Инвестиционната програма за общинските проекти остава черна кутия
"Дяволът носи Прада 2" събра 15,2 млн. гледания за пет дни
Аякс отряза ПСЖ – амстердамци искат минимум 60 млн. за голмайстора си
Водородна турбина с детонационни вълни постави нов рекорд в производството на електроенергия
Бивша звезда от Висшата лига получи ужасна контузия в Бразилия