Нова издънка за Тотнъм
Отборът на Тотнъм направи нова грешна стъпка в преследването на местата, даващи право на участие в Шампионската лига, след като отстъпи с минималното 0:1 срещу тима на Борнемут в мач от 14-ия кръг на Шампионската лига. Така “шпорите” паднаха до 10-ото място и дори бяха изпреварени в класирането от днешния им съперник, който вече е 9-и.
Единственият гол в мача падна в 17-ата минута, като той бе реализиран от 19-годишния испански талант Дийн Хуйсен.
Домакините можеха да стигнат дори до още по-убедителен успех, след като Еванилсон вкара втори гол 18 минути преди края на редовното време. Ситуацията обаче беше преразгледана чрез системата VAR, която прецени, че е имало засада и отмени попадението.
Това беше втори пореден успех за играчите на Борнемут, докато футболистите от столицата не успяха да спечелят нито веднъж в същия период от време.
Прочети цялата публикация



Арсенал постави Тотнъм на колене и гледа към титлата след шоу на Езе и Гьокереш
Дерби в Лондон: дебютът на Тудор срещу колебливия Арсенал
Бербатов става министър на спорта?
Кай Хаверц пропуска ключовото дерби между Арсенал и Тотнъм заради нова травма
Стив Брус за новата ера на Манчестър Юнайтед
TikTok звездата Хаби Лейм сключи сделка за близо 975 милиона долара
Иран: Заражда ли се нова протестна вълна
Габриел Магаляеш не прости на Тотнъм след дербито
Задава се нова треньорска смяна в Серия А
Старозагорското СУ „Максим Горки“ отбеляза Китайската Нова година с празничен концерт и творчески ателиета
Кеворк Кеворкян: Юксел, здравей!
България с 28-о място от 92 държави на Олимпиадата
"Снимай, снимай": Любопитен детайл в записите от Петрохан поражда нови въпроси
Тя тежи 17 кг, за да е съвършена
Янкулов: Членовете на ВСС да предложат следващия и.ф. главен прокурор
Румен Радев пред Berliner Zeitung: Искам гражданите да се чувстват напълно свободни
Полицията задържа мъж, изхвърлил дрога при преследване с тротинетка
Битка след „Бафта“, Шон Пен с награда, Ди Каприо – не
Наводнения в Гърция след скъсване на дига на Марица