Ивана черпи с баница и домашна лютеница за именния си ден
На Ивановден, певицата Ивана изпълни с празнично настроение студиото на „Преди обед“ по bTV. Популярната изпълнителка сподели празника си с водещите и целия екип, като ги почерпи със специални домашни вкусотии.
Ивана поднесе домашна лютеница, приготвена лично от нея и майка ѝ, както и традиционна баница, направена от близки приятели. Певицата уточни, че баницата на трапезата в дома ѝ винаги приготвя майка ѝ , с изключение на този път.
Ивана разкри и детайли за предстоящия си музикален проект. Певицата сподели, че е посветила коледните и новогодишните празници на работа върху нови песни и видеоклипове. Плановете ѝ били поне един от клиповете да бъде готов за Ивановден, за да зарадва феновете си на 7 януари.
„Няма да стане точно навреме, но това не ме обезкуражава“, призна тя. Новият проект включва пет песни, които ще бъдат издадени в общ албум. Заглавието, което Ивана обмисля за него, е „Един живот“.
Певицата сподели, че обича да импровизира и да прави нещата в последния момент.
Припомняме, че през септември 2024 г. тя поздрави българите за Деня на независимостта с видео от родния си двор в Айтос, където приготвяше домашна лютеница. „Айде на домашната лютеница, на сръбската музика и на село!“ – с тези думи тя покани своите почитатели да се докоснат до духа на българските традиции.
View this post on Instagram
Прочети цялата публикация



На Никулден! Защитникът на "Пирин" Н. Бодуров грабна тъпана и направи истинско шоу за приятелите си навръх именния си ден
Имен ден на 15 декември 2025: Празнуват „свободни“ имена!
Йорданка Христова откровено за домашното насилие: Георги ми счупи носа
Никола Цолов получи трофея си за второто място в крайното класиране във Формула 3
Венцислава Тафкова възмути мрежата с ВИДЕО, в което върти кючеци
Британка на 101 г. разкри ежедневната си напитка
След оставката на кабинета: Консултациите при президента продължават втори ден
Глен Дизен: Украйна може да загуби Одеса и Николаев, а това ще е трагедия за страната
ЕС: Всяко мирно споразумение за Украйна трябва да съдържа гаранции за сигурност, защото Путин няма да спре
Даниел Колинс шокира с култова реплика за рождения си ден
Тотнъм със сериозна оферта за испански халф на Атлетико Мадрид
The Washington Post: Корупционният скандал и атаките срещу енергетиката тласкат Зеленски към мирно споразумение
Бивш служител на СБУ: Всеки план на Запада и Киев има малък шанс, без да е съгласуван с Москва
50 хиляди долара за информация, водеща до заподозрения за стрелбата в университета „Браун“
17 са вече загиналите тайландски военни в граничния конфликт с Камбоджжа
Ливърпул реши дали да се раздели със Салах през януари
Екстремен студ: В Якутск отчетоха -45°C
Защо слоновете отиват там, където е солта
Разпънаха огромна снимка на Тръмп с Епстийн във Вашингтон
Тръмп се подигра с покойния актьор Роб Райнър и политическите му убеждения