Нели Хаджийска е готова съм за нова любов
Нели Хаджийска, дългогодишната водеща на предаването „Търси се“ по bTV, разкри детайли около вълнуващия етап на промяна, през който преминава през 2024 г. Известната телевизионна водеща претърпява сериозни лични и професионални трансформации, сред които е и решението да приключи седемгодишния си брак, както и да се раздели с телевизията.
След смелите стъпки, които предприема, Хаджийска създава своята нова платформа MindКаст , където тя представя различни практики за самоосъзнаване и развитие. Именно чрез тези техники Нели успява да открие моделите, които са ръководили живота ѝ през по-голямата част от съзнателното ѝ съществуване.
Вижте тази публикация в Instagram.
В откровен разказ Хаджийска споделя и как децата ѝ приемат развода. Тя признава, че през последните две години, докато с бившия ѝ съпруг се опитват да спасят брака си, децата често боледуват. В момента, в който Нели решава да се освободи от връзката, момчетата ѝ започват да се чувстват по-добре и отново да бъдат щастливи.
След официалната раздяла с партньора си Нели си дава цяла година почивка от нови отношения. Тя обяснява, че е вложила това време в опознаване на собствената си енергия и в откриване на вътрешния си баланс.
„Готова съм за нова любов“, призна Хаджийска в „Тази събота и неделя“ по bTV.
Тя споделя и философията си за търпението: „Когато посеем семе, трябва да му дадем време да поникне такова, каквото е. Иначе няма как да порасне по красив начин.“
Така Нели Хаджийска се отправя към следващата глава в живота си – смела и пълна с вяра, че новото начало носи със себе си и нова енергия, а с нея идват и най-ценните уроци.
Прочети цялата публикация




Наталия Водянова обяви 6-тата си бременност по впечатляващ начин (СНИМКА)
Сбогом на една ера: Сесар Аспиликуета затваря страницата на славната си футболна кариера
Столичната община ще празнува победата на Дара в „Евровизия" с парти в центъра на София
Нова холивудска двойка: Памела Андерсън и Том Круз?
Михаела Маринова ще изнесе първи самостоятелен концерт в зала 1 на НДК
Актрисата Силвия Петкова призна: Не съм била с мъж от 4 години
Бурният живот на Жорж Санд - 150 години от смъртта на най-прочутата жена - писател
Володимир Зеленски: Срещите на върха на ЕС, Г-7 и НАТО през юни и юли могат да бъдат решаващи за Украйна
За силата на духа: София ще е домакин на Световното първенство за спортисти със синдром на Даун
Носител на Грами беше открит намушкан до смърт в Лондон
Нови нощни удари на руската армия по цивилни обекти в Украйна
Унгарският премиер вижда Украйна в ЕС след 10-15 години
Лятно време днес по морето
САЩ и Иран извършиха остра размяна на удари в Близкия изток
Четири години по-късно: Серина Уилямс се завърна на корта с огромна победа (видео + снимки)
ФИФА и Иран с нови стъпки към безпроблемно участие на световното първенство
Благоевградчанинът Борислав Христов представя България на Международната олимпиада по химия в Узбекистан
Ариана Гранде оглави класацията на „Билборд“ за сингли
Предложиха санданчанина Г. Баханов и за новия състав на ЦИК