ПП: Държавен "Нефтохим" ще е корупционна касичка и г-н Магнитски ще го съсипе

"Лукойл" ще стане огромна корупционна касичка, както повечето държавни предприятия, ако държавата купи българските активи на руската петролна компания. Това коментира съпредседателят на "Продължаваме промяната" (ПП) Асен Василев пред журналисти в парламента в отговор на въпрос защо "Лукойл Нефтохим-Бургас" да не стане българска собственост. "Той иска да направи същото с "Лукойл", каквото направи с "Булгартабак", каза и другият съпредседател на ПП Кирип Петков.
Прочети цялата публикация



Нов разрив между Мелони и Тръмп
Рекордно количество петрол премина през Ормузкия проток
Тръмп критикиува съюзниците от НАТО преди посещението на Рюте в САЩ
Бивш испански министър получи 24 години затвор за корупция
Разривът между Тръмп и Мелони: как се стигна дотук
Последната надежда на лейбъристите: кой е Анди Бърнам?
Володимир Зеленски за полския президент: Той прави абсолютно същото като Орбан
Партията на Васил Божков се саморазпусна
Зоопарк Стара Загора кани на магична лятна кино вечер под звездите
Тръмп се похвали, че петролът минава през Ормузкия проток, а цените падат
Напрежение: НАТО вдигна изтребители заради руски ядрени бомбардировачи
Външната ни министърка: Изразявам себе си и чрез облеклото си
Пожар затвори магистрала „Тракия“
Огромна трагедия разтърси родната борба
Готови са да умрат за Меси
Ограбиха спортния музей на испанския футбол, липсва култов екип от финала на Мондиал 2010
Само един български проект взе грант от Европейския изследователски съвет
ЕК мобилизира милиарди за стратегически коридор между Европа и Азия