Още един клуб иска звездата на Левски
Турският Анкарагюджю е изпратил оферта за нападателя на Левски Мустафа Сангаре, твърди журналистът Назъм Тюркнас. Клубът от Анкара има амбиции да се завърне в Суперлигата и стяга сериозна зимна селекция.
"Жълто-червените" са девети с 30 точки, но са само на три от местата, даващи право на участие в плейофите.
Интерес към Сангаре има и Пари Нижни Новгород. Руският клуб от доста време преговаря с Левски, но до сделка така и не се стигна до този момент.
Левски привлече Мустафа Сангаре през лятото от португалския Варзим. Нападателят изигра 18 мача в еfbet Лига, в които вкара пет гола и направи две асистенции. За Купата на България се разписа веднъж в два мача.
Сангаре започна престоя си на "Герена" много силно, но след това изявите му бяха противоречиви. Последният му гол в първенството е от 15 септември, а след това се разписа единствено срещу Пирин Благоевград за Купата.
Любопитно е, че друг клуб от Анкара - Генчлербирлиги, искаше да се подсили с втория основен нападател на Левски - Александър Колев. Предвид травмата на национала, до сделка едва ли ще се стигне.
—-Ankaragücü—- ????1.Ligin iddialı kulüplerinden Ankaragücü, Levski Sofya’nın 1.96 boyundaki Fransız Santrafor Mustapha Sangare’ye resmi teklif yaptı. pic.twitter.com/ohhsOwFp7c
— Nazım Türknas (@nazimturknas) February 1, 2025 Прочети цялата публикация



Ръководството на Левски: Няма да платим нито евро, преди компетентните институции да се произнесат
Дея спорт (Бургас) с трансферен удар, но без лиценз за новия сезон в Супер Волей
Васил Божков си поиска над 5 млн. евро от Левски
Левски си хареса испанец
Христо Крушарски с горещо разкритие за бъдещето на Локомотив Пловдив
Левски с три варианта за седми нов
Как се развиват кариерите на последните шестима треньори на ЦСКА
Модрич иска да остане в Милан за още един сезон
Нина Добрев спря движението в Ню Йорк за секси фотосесия (СНИМКИ+ВИДЕО)
Ламин Ямал вече е готов за цял мач
Обрат: Арсенал се превърна във фаворит за Хулиан Алварес
Медицински хеликоптер транспортира мъж с травма на главата от Смолян до София
Оцелели при иранска въздушна атака американски войници обвиниха командирите си в предателство
Ирина Шейк отново прикова вниманието с нови снимки по бански
Левски обяви специален сет от артикули, посветени на титлата
Спряха от движение тир с украйнска регистрация, който е бил със силно износени гуми по АМ “Тракия“ в Старозагорско
Предварителен график за миене на улиците в Стара Загора на 13 юли, понеделник