Бивша на Слави Трифонов дава любовни съвети в новия сезон на "Ергенът"
Маги Ангелова, бивша половинка на Слави Трифонов и уважаван психолог, отново застава под прожекторите. Този път обаче тя няма да привлича внимание с личния си живот, а със своята професионална експертиза като любовен съветник в новия сезон на популярното риалити шоу "Ергенът".
В новото издание на предаването, в което двамата ергени Мартин Николов-Елвиса и Виктор Русинов ще търсят своята голяма любов, Маги ще бъде ключова фигура. Нейната задача е да осигури емоционална подкрепа както на мъжете, така и на жените, участващи в любовния експеримент. С обещание да остане неутрална, Маги подчертава, че ще заема само една страна – страната на любовта.
Маги Ангелова доби широка популярност в края на 90-те години, когато беше в тригодишна връзка със Слави Трифонов, пише "България днес". Тя е една от малкото жени, които Трифонов е представял публично като своя партньорка, което само по себе си прави историята ѝ част от легендите на българския шоубизнес.
Въпреки че връзката им остана в миналото, Маги успешно изгради собствено име в сферата на психологията. Сега тя ще използва своите умения и опит, за да помогне на участниците в "Ергенът" да намерят не само любов, но и баланс в емоциите си.
Прочети цялата публикация




Виктор с разтърсващи разкрития за Дениз след "Ергенът": Виках полиция! (ВИДЕО)
Валери Божинов издаде кое е единственото риалити шоу, в което би участвал
Слави Трифонов се завръща като водещ?
Новото гадже на Маги Томова е един от ергените от "Ергенът: Любов в рая" (СНИМКА)
Иван Динев - Устата: "Благодарение на "Ергенът" разбрахме уменията и тарифите на българските проститутки!"
Цър-пър стана учителка по физкултура
Даниела Рупецова скочи в защита на Натали от "Ергенът: Любов в рая"
Елина Свитолина ще открие новия сезон с участие в престижния турнир в Оукланд
Ергенът Евгени стана журналист - започна собствена рубрика с интервюта (ВИДЕО)
Весела Лечева от Самоков: БОК е една от пленените институции
Контракоментартор в държаната телевизия
Володимир Зеленски: Украинците в най-малко седем области са на тъмно и студено без ток
Ограничено е движението за МПС над 12 т през ГКПП Илинден – Ексохи
Емануела побесня заради насилник на кучета в Троян (СНИМКА)
Северна Корея с парад за посрещане на войници, завърнали се от Украйна
ЕК предяви иск срещу България за нарушения при обществените поръчки
„Магазин за хората“ открива официално щандове със стоки в Куклен
Великобритания: Оранжев предупредителен код за валежи
Грета Колева и Боряна Несторова, BBDO Group: Рекламните бюджети мигрират към дигитална среда и инфлуенсъри
Продължава блокадата на българо-гръцката граница