Дубайски олигарх предложи 1 млн. долара за една нощ с Диана Габровска

1 млн. долара само за една нощ в Дубай!
Това е най-фрапантното, интимно и екзотично предложение, което получава Диана Габровска от своите последователи в платформата за възрастни OnlyFans. Там първата официална българска порноактриса поддържа профил и комуникира активно с мъже от цял свят, пише "България днес".
"Предложенията за брак със сигурност вече са хиляди. Нямат преброяване", смее се пред медията Габровска, чиито изтекли голи снимки преди местния вот в Момин проход през октомври 2019 г. я спънаха в кметската надпревара. По-късно получи предложение от най-голямата гръцка порнокомпания да се влее в нейните редици и да започне кариера като професионална актриса във филмите за възрастни и тя прие.
Сега Диана има зад гърба си множество заснети видеа, а в последното Диана е в ролята на съпруга, на която ѝ е писнало от мъжа ѝ. Когато той излиза, през балкона влиза любовникът ѝ и двамата се отдават на ласки на семейната спалня.
Преди това Диана Габровска възбуди социалните мрежи с пиперлив кадър от предишния си филм 18+. Той е със заглавието "Един ден на СПА". В него Диана участва заедно с тъмнокож актьор, номиниран за порно "Оскарите". Тя споделя, че за първи път участва във филм с толкова надарен актьор - цели 26 см, който участвал във филми за специално надарени.
"Сцената е заснета от екип от професионалисти в контролирана среда! Моля, не правете това у дома", съветва "розовата" актриса.
Прочети цялата публикация




Комисия в Сената на САЩ гласува удължаване на американската помощ за Украйна и увеличаване на финансирането до 750 млн. долара
ШОС на 25 години: нов крайъгълен камък, широки перспективи
Златен джакпот на Мондиал 2026 от 871 млн. долара
"Не е нашата война": как Русия вербува чужденци с измами
САЩ и Иран извършиха остра размяна на удари в Близкия изток
Войната между Израел и Иран ескалира
Зеленски предложи на Путин лична среща, Русия отговори с изстрелването на ракети и дронове
Хакерство, война, сива икономика: как оцелява Северна Корея
Военните цели на Путин вече са недостижими
Комедия без край: Откраднаха най-скъпия банан в света за пореден път
Илиян Василев: След изцепката на Румен Радев за вето на ЕС, то Брюксел ще ни накаже с тежка процедура по свръх дефицит
Атанас Пеканов: България очаква близо 1 милиард евро по четвъртото плащане от ПВУ
Байерн Мюнхен с ясно послание към Реал и ПСЖ: бетонира Олисе с нов договор
"Муудис" понижи рейтинга на "Уизер"
Забраняват временно къпането на плаж във Варна
Захарова предложи Орденът на Белия орел, отнет от Зеленски, да бъде изпратен в Канада
Трафикът през Ормузкия пролив постепенно се възстановява
Лятно слънцестоене: Утре ще бъде най-дългият ден в годината в Северното полукълбо