Георги Градев: Нито Димитър Бербатов, нито Величков имат място в българския футбол

Специалистът по спортно право Георги Градев написа в официалната си страница във Фейсбук, че нито Димитър Бербатов, нито Петър Величков имат място в българския футбол и, че интриганти, които действат задкулисно, трябва да бъдат държани далеч от него. По този начин той отговори на Величков, който твърди, че Градев е писал на определени играчи да бойкотират националния отбор.
Ето какво пише Градев:
"Очевидно Петър Величков визира мен в последните си изказвания. Личната му оценка не ме интересува, но фактите са важни. Истината е следната: никой не ме е "гонил" – напуснах сам, защото не бях съгласен с цялостното поведение на Димитър Бербатов, който през цялото време се водеше по акъла на Величков. Това може лесно да се докаже – сам написах съобщение в общата Телеграм група, с което заявих напускането си.
Но по-смущаващо е поведението на самия Величков през последната година. Първо, той е заблудил Балкан Варвара да блокира вписването на Георги Иванов – зад гърба ми и очевидно с цел да ми навреди. След това, по мое мнение, именно той стои зад две съдебни дела срещу мен, като използва Николай Жейнов и Михаил Мадански за фасада. В едното дело Величков дори е свидетел срещу мен, а по мое мнение той финансира адвокатката на ищците.
Опитва се да манипулира публичното мнение, като говори нарочно срещу мен, мислейки, че така ще спре промяната и ще осигури президентския пост за "своя човек".
Нито Бербатов, нито Величков имат място в българския футбол. А интриганти, които действат задкулисно, трябва да бъдат държани далеч от него. Това е моето мнение!".
Прочети цялата публикация



Пионерите на чалгата: Кои бяха те и къде са днес?
Бербатов става актьор
Бербатов притесни фенове след драстично отслабване
Гонзо на прием при Тръмп с Инфантино
"Отбор на надеждата" ще играе на полуфинал на "Вроцлав Къп" 2026
Георги Иванов на прием с Доналд Тръмп и Джани Инфантино
Бербатов - главен герой в свой авторски спектатъл
Бербатов сменя амплоато, става театрален актьор
Бербатов дебютира на театралната сцена със собствен авторски спектакъл (ВИДЕО)
Бербатов обяви голяма изненада: става актьор
Египетски младок блесна в дебюта си за Барселона, шампионите паднаха след дузпи (видео + снимки)
Официално: бивш български национал подписа с белгийски гранд (видео + снимки)
ЦСКА няма да продава билети за мача с Макаби в Израел засега
Препълнен площад и световни звезди: Банско откри 29-ия джаз фестивал
Двама българи на полуфиналите в Гентофте
Съдът остави Стоян Колев под домашен арест, деца лагеруват пред блока му
В СНИМКИ: Драмата в Бистрица
Тунчев: Стояхме добре и направихме силен мач, но това не ни топли