Порасналата дъщеря на Мария е станала голяма красавица (СНИМКИ)

Поп фолк звездата Мария зарадва последователите си с нови снимки на вече порасналата ѝ дъщеря Марая, която удиви феновете с естествена красота и грация. Тийнейджърката вече е млада дама, която все повече расте и си личи, че е наследила чара на майка си.
Дъщерята на Мария и първия ѝ съпруг Димитър Андонов в момента се намира на екзотична ваканция, далеч от България, но въпреки че изпълнителката не е с нея, тя гордо публикува снимките ѝ онлайн, където събират хиляди харесвания и одобрителни коментари.
Вижте тази публикация в Instagram.Певицата неведнъж е споделяла, че е готова на всичко, за да даде на дъщеря си най-добрия старт в живота. „Марая е в най-доброто училище у нас, а амбицията ми е да я изпратя да учи в чужбина – тя харесва Милано и най-вероятно ще избере бизнес или артдизайн“, споделяла е Мария за влеченията на дъщеря си.
Освен красива, Марая се оказва и изключително амбициозна. „Да чукам на дърво – детето не спира да учи. Сама иска допълнителни уроци, особено по математика, което много ме радва“, каза още гордата майка.
Прочети цялата публикация



Малкият син на Даниел Бачорски навърши 1 година, направиха му празник като за принц (СНИМКИ
Експерт по Русия предупреждава: Европа преживява последната си година на мир
Мария взима 40 000 лева заплата от фирмата на мъжа си
От диктатор до студент: тихият живот на Башар Асад в изгнание
Мария посрещна Нова година в Занзибар (СНИМКИ)
Петдневен траур в Швейцария след най-голямата трагедия в историята на страната
Хайди Клум скри формите си на плажа с хавлия с лицето на съпруга ѝ Том Каулиц (СНИМКИ)
Мария Петрова: За пореден път се уверих, че ние предполагаме, а Господ разполага!
Осъдиха домашна помощница, теглила пари от картата на възрастна жена
Зрелищна катастрофа на бул. “Джеймс Баучер” в Благоевград, кола се обърна странично на пътя /Снимки/
Най-големият ъпдейт в историята ще въведе изкуствен интелект в 2,5 млн. автомобила на Volvo
18-годишно момче е сложило край на живота си, говори се за сериозен тормоз от учител
Монтана спечели контролата със Сепси
Ивилина Алексиева: Липсва необходимият политически и експертен консенсус за въвеждане на нова технология за гласуване
Проф. Малинов към партиите: Внимавайте какво говорите по време на кампанията, защото след това ще трябва да се сключва коалиция
Киселова издаде кой ще бъде служебен премиер
Габриела Руменова: Потребителите винаги са много важен регулатор на пазара
Развитието на дуалното образование ще бъде обсъдено в Русе