Борисов за Пеевски, външната политика, тол таксите и "Боташ"

България води много балансирана и добра външна политика, заяви пред журналисти в Народното събрание председателят на ГЕРБ Бойко Борисов по повод вота на недоверие към правителството на Росен Желязков за провал в областта на външната политика, който беше внесен вчера с 54 гласа от парламентарните групи на "Възраждане", "Морал, единство и чест" (МЕЧ) и "Величие". България стои изключително добре и със САЩ, и с Европа, и с нашите партньори. Не виждам какъв е дори въпросът към външната политика.
Прочети цялата публикация



Явор Дачков: След "Боташ" дали да не дадем на концесия на Турция и външната политика на България
Евгений Кънев: Но ако Ленин е наричал тези хора “полезни идиоти”, много опасни са платените агенти на Кремъл
Илиян Василев: За Борисов и Пеевски Боташ беше по-полезен като политически проблем
Чешкото правителство забрани на президента да присъства на среща на НАТО
???????? ЕС отблизо: Мерки за справяне с търговския дисбаланс с Китай; ЕК отпуска пари за инфраструктура по Източния фланг
Британският премиер Киър Стармър обяви, че ще подаде оставка
Румен Христов: Много ми се иска да е възможна единна кандидатура за президент между ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Даниел Митов: Фантазия е, че България може да бъде мост между Украйна и Русия
Готови са да умрат за Меси
Ограбиха спортния музей на испанския футбол, липсва култов екип от финала на Мондиал 2010
Само един български проект взе грант от Европейския изследователски съвет
Ким Кардашиян заблестя с платинено руса къса коса (СНИМКИ)
Дания отвори посолството си в Техеран
Скръб в българския спорт: Републиканска шампионка по борба сложи край на живота си в София