Мария и Коци от с. Белозем се сбогуваха с приключението “Един за друг”

Вилата на любовта на “Един за друг” изгуби още двама от своите влюбени съквартиранти тази вечер. Семейството на Мария и Коци от с. Белозем не успя да събере нужния брой прегръдки на спасението по време на елиминациите. Те се изправиха срещу своите най-близки хора в предаването - Марияна и Боби. Седмичното отборно предизвикателство спечелиха усмихнатите музиканти Ники и Цецо, което им донесе нови 2000 лв. по сметка. С толкова нараснаха и средствата на “Супер двойката” Ивелина и Герман, след като изтеглиха своето заслужено предимство.Изпитанието за влюбените постави участниците в “Терариума на любовта”, което освен тяхната смелост изпита и техните
Прочети цялата публикация



Нов разрив между Мелони и Тръмп
От морските дълбини до космическите вдъхновения. Историята на часовниците, родени от страстта към технологиите
Аржентина и Австрия с първи официален мач в историята
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Кабо Верде изтръгна точка от Уругвай след зрелищно 2:2
Шаби Алонсо крои трансферен удар за звезда на Ливърпул
Зов за помощ
Нова Зеландия и Египет в люта битка за първа победа
Къде могат да се видят най-красивите лалета в Нидерландия (ВИДЕО)
Мъж без долни крайници със зов за помощ: 33 хиляди евро са необходими на Георги Георгиев за две нови протези
Какво вещаят звездите за днешния ден
Още апартаменти – повече данъци? Обмислят нова формула за имотите
Renault обнови Megane E-Tech electric (Видео)
Abarth представя новия Abarth 600e в света на игрите с Gangstar Vegas
От скица до легенда: дизайнерският екип на Jeep® разкрива тайните на идентичността на марката
Мъж загина при пожар в Полски извор
Пребиха мъж на улица във Велико Търново
Нова ера за интензивното лечение във ВМА: Клиниката е изцяло реновирана
Роми на бунт срещу наркотиците в София
Стрелба в училище във Филипините, има жертви и ранени