Аморим разбрал, че може би не е човекът за "червените дяволи"

Според известния коментатор Ричард Кийс мениджърът Рубен Аморим "почти е подал оставка" с коментарите си след загубата на Манчестър Юнайтед от Уест Хем, предаде Топспорт.
Аморим е разбрал, че може би не е човекът за "червените дяволи", тъй като формата на отбора във Висшата лига е катастрофална, продължава анализът на Кийс.
"Не искам да говоря за играчите", каза Аморим след поражението от "чуковете". "Говоря за себе си и за културата в клуба и културата в отбора", каза още той.
Водещият на beIN Sports Ричард Кийс смята, че Аморим се стреми към уволнение със своите коментари. Един такъв не се бе понравил на Джим Ратклиф и преди няколко месеца.
"Mirror" пише, че ръководните фактори на "Олд Трафорд" ще преразгледат позицията на Аморим в края на сезона.
Съсобственикът на Юнайтед - сър Джим Ратклиф, главният изпълнителен директор Омар Берада и останалата част от клубната йерархия ще решават за Аморим след финала в Лига Европа. Дори триумф над Тотнъм не гарантира оставането на Аморим, пише още "Mirror".
"От колко време твърдя, че Рубен Аморим се опитва да бъде уволнен? Всички ми се смяхте", подкрепя тезата си Кийс в своя личен блог.
Прочети цялата публикация




Реал Мадрид набеляза защитник на Манчестър Юнайтед
Ювентус е възобновил интереса си към нападател на Манчестър Юнайтед
Бруно Фернандеш вписа името си до Роналдо и Джерард
Кеворк Кеворкян: Посоката - марка „Комисион“. Не корупцията, а властта е виновна за всичко. Властта. Всяка власт!
Английски гранд се готви да направи сериозна оферта за Тонали
Манчестър Юнайтед прибира сериозни приходи след трансфери през лятото?
Манчестър Юнайтед се готви да се раздели с Андре Онана
Крило на ЦСКА: Христо Янев винаги успява да даде нещо повече на футболистите
Христо Стоичков: Милан идва за откриването на новия стадион на ЦСКА, Барселона също може да гостува в София
Александър Исак се завръща в състава на Ливърпул за ключовия сблъсък с ПСЖ
Христо Янев: Този отбор се бори до последно
Европа ще съжалява за деня, в който позволи войната на Тръмп
Разлято олио от цистерна е причинило смъртоносния челен удар на Хаинбоаз
Пловдивското дерби завърши без победител: Ботев и Локомотив поделиха точките
Емил Дечев смени ръководството на Областна дирекция - Силистра
Ще изсветлят ли туризма новите правила за краткосрочните наеми (ВИДЕО)
Разузнавателен доклад на ФБР предупреждава Белия дом! Има постоянна заплаха от страна на Иран
Примирието между САЩ и Иран ще успокои пазарите и цените, очаква Андрей Гюров
Феновете на Ботев Пд прекъснаха за кратко дербито с Локомотив
Гьозтепе на Мъри Стоилов даде отпор, но отстъпи на Галатасарай