Рубен Аморим със страхотен жест към треньорския си щаб в Ман Юнайтед

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим ще покрие лично разходите за 30 членове на треньорския си щаб и техните семейства, за да могат те да присъстват на финала в Лига Европа срещу Тотнъм в Билбао.
Според ESPN, португалецът е поел ангажимент да възнагради всички, допринесли за силния сезон на "червените дяволи" в Европа, след като стана ясно, че клубът няма да предостави безплатни билети за служителите си. Вместо това, на персонала е било предложено да гледа мача на голям екран с включени две напитки.
Аморим е уведомил ръководството, че лично ще заплати билетите и разходите за пътуване, като всеки от поканените ще има право да вземе до двама гости – включително и служителите с по-ниско заплащане, като физиотерапевти, анализатори и логистици.
За разлика от Юнайтед, Тотнъм ще предостави по един безплатен билет на всичките си 700 служители. Двата клуба са получили по 15 000 билета за финала на 21 май в Билбао.
Също така стана ясно, че Юнайтед няма да организира традиционния парад с открит автобус в Манчестър, ако спечели трофея. Вместо това от клуба са планирали барбекю за играчите и персонала.
Прочети цялата публикация



Уейн Рууни скочи на фена с прическата: Този ме изкарва извън релси!
Ман Сити остава в битката за титлата след драма на "Анфийлд"
Временният мениджър на Манчестър Юнайтед пожела да остане за постоянно
Бивш бранител на Ман Юнайтед с ценни съвети към Рахийм Стърлинг
Нападател на Ман Юнайтед може да се озове в Ювентус в последните часове на прозореца
Най-големият талант в историята на Ман Юнайтед: На 15 г. с рекорден договор и частна ложа за семейството му
Карик разкри какво са си казали със Солскяер
TikTok звездата Хаби Лейм сключи сделка за близо 975 милиона долара
Легенда на Арсенал: Или забравяме за титлата или трябва да спрем да изпуска възможности
От Добруджа благодариха на доброволците, почистили стадиона
Кола се запали на АМ "Тракия" край Нова Загора. Карайте внимателно
Най-малко 18 души загинаха, след като автобус падна в река в Непал
Петър Ганев: Ако токът не поскъпне, но обядът с колегите се вдигне, именно това ще ни направи впечатление
Рецепта на деня: Свински джолан в италиански стил
Кола се обърна по таван на пътя Медово – Страцин, шофьорът е в болница
Над 8000 полета в САЩ са отменени заради настъпването на силна буря
Кеворк Кеворкян: Юксел, здравей!
Софтуерен глич – евентуалната причина за високите сметки за ток
Научен пробив: Учени разкриха как точно физическите упражнения защитават мозъка