Fakti.bg | 19.05.2025 11:45:29 | 26

Павел Иванов влиза в новия шести сезон на "Под прикритие"


Актьорът Павел Иванов, който изигра легендарната деветка Георги Аспарухов - Гунди, влиза в хитовия сериал "Под прикритие", съобщи БЛИЦ.

Павел взима ролята на Ивайло Захариев, който стана популярен именно с ролята си на доброто ченге Мартин в продукцията.

Водени са преговори с продуцентите Халваджиян, които са взели правата на филма, който направи дълга пауза.

"Под прикритие" се завръща съвсем скоро - за радост на мнозина. Това лято започват и снимките на продължението на хитовата продукция, като този път ще я има ретроспекцията - връщането към миналото, както и много нови сюжетни линии, завладяващи зрителското съзнание.

Друг от култовите образи в сериала - Мариан Вълев - Куката, също се завръща в сериала, но този път ще заеме по-централна роля в него. Зрителите ще видят и Михаил Билалов - като емблематичния Джаро, без когото едва ли могат да си представят сюжета.

Друг скрит коз на продуцентите ще бъде и Юлиан Вергов, който влиза в "Под прикритие" като ключов персонаж. Това издава и режисьорът Виктор Божинов, но не уточнява, поне засега, каква точно ще е ролята на Вергов.

Така "Под прикритие" се завръща след близо 8-годишно прекъсване.

Прочети цялата публикация