Бритни Спиърс купонясвала до зори с Пи Диди преди позорно изпълнение на наградите на МТВ (ВИДЕО)

Интересът около съдебното дело срещу Шон "Диди" Комбс разкрива нови обстоятелства около един от най-критичните моменти в кариерата на Бритни Спиърс — проваленото ѝ изпълнение на MTV Video Music Awards през 2007 г., което трябваше да отбележи нейното голямо завръщане.
Снимки, направени в нощта на 7 септември 2007 г., показват 25-годишната тогава звезда да празнува с Комбс в нощния клуб Jet в Лас Вегас. По-късно същата вечер, Спиърс се присъединява към Парис Хилтън и 50 Cent на афтърпарти в Hard Rock Hotel & Casino – част от серия безсънни купони, приключили в ранните часове на 8 септември.
Тези кадри се появиха отново в публичното пространство след като певицата Касандра "Каси" Вентура, бивша партньорка на Комбс, спомена Спиърс по време на свидетелските си показания в съдебния процес срещу рапъра, обвинен в трафик на хора и сексуално насилие – обвинения, които той категорично отрича.
По думите на Каси, връзката ѝ с Комбс започва "приблизително" по време на 21-вия ѝ рожден ден, когато присъствали Бритни Спиърс и продуцентът Далас Остин. „Това бяха хората, които ми направиха най-силно впечатление“, казва тя по време на делото на 15 май 2024 г.
Два дни след бурната нощ в Лас Вегас, на 9 септември 2007 г., Бритни се появява на сцената на VMA в Лас Вегас с парчето си “Gimme More” — изпълнение, което медиите и публиката тогава заклеймиха като хаотично, неуверено и технически слабо, както заради хореографията, така и заради очевидното синхронизиране на устните.
В автобиографията си “The Woman in Me” (2023), Бритни Спиърс признава, че в нощта на шоуто нищо не е вървяло както трябва. „Имаше проблем с костюма ми, с екстеншъните... Не бях спала предната нощ. Виеше ми се свят“, пише тя. Още по-неприятно било и неочакваното ѝ задкулисно разминаване с Джъстин Тимбърлейк, с когото имаха бурна връзка в периода 1999–2002 г.
„Беше минало време, откакто го бях виждала. Не можех да повярвам, че трябваше да изляза на сцената, чувствайки се по този начин“, разкрива тя в книгата си.
През същата година Бритни е в епицентъра на общественото внимание — разводът ѝ с Кевин Федърлайн, загубата на попечителство над децата им и печално известното обръсване на главата ѝ са се превърнали в обект на безмилостна медийна експлоатация. Психичното ѝ състояние е нестабилно, а всяка нейна стъпка се гледа под микроскоп.
Погледнато през призмата на времето, провалът на VMA 2007 далеч не е просто музикален гаф, а симптом на по-дълбоки проблеми, свързани с натиска на индустрията, липсата на подкрепа и интензивното медийно напрежение, на което Бритни Спиърс е подложена в разцвета на славата си.
Прочети цялата публикация



Бритни Спиърс се контузи тежко след падане по стълби (ВИДЕО)
Парис Хилтън влезе в ролята на Бритни Спиърс с епичен костюм за Хелоуин
„Ужасяващо е“: Семейството на Бритни Спиърс в паника след видео с опасно шофиране
Бритни Спиърс заснета в нетрезво състояние зад волана на луксозното си BMW
Синовете на Бритни Спиърс са ужасени от нея и не искат да я виждат, твърди бившият ѝ
Бритни Спиърс разкри, че има мозъчно увреждане заради тежка травма
Саркози в затвора: 9 кв. метра с душ, тоалетна, телевизор
На 74 години почина легендарният китарист на Kiss Ейс Фрели ВИДЕО
Бившият на Бритни Спиърс: Предупреждавам ви, поведението ѝ е по-зле, отколкото си представяте
Пантомимата на Арина Шило в "България търси талант" се прочу по цял свят с рекордни гледания (ВИДЕО)
Осъдиха двама мъже на 25 години затвор в САЩ за заговор за убийството на журналистка
Германски окръг отхвърли предложението Тръмп да стане почетен гражданин
Еманюел Макрон призова за по-строга регулация на социалните мрежи в Европа
Арсенал поведе след страхотна комбинация
Сирия призна независимостта на Косово
Италианската красавица Елеонора Инкардона разпали социалните мрежи с горещи СНИМКИ от футболни дербита
Либералите победиха десните популисти в Нидерландия
Изненадващ победител на предсрочните избори в Нидерландия
„В добра форма”: Лечебни растения и билки (ВИДЕО)
Щутгарт продължава напред за Купата на Германия след успех над Майнц