Известна певица отказала да гостува в шоуто на Меган Маркъл, не искала да я свързват с нея

Американската кънтри легенда Доли Партън е отхвърлила покана за участие в документалната поредица на Меган Маркъл по Netflix – With Love, Meghan. Това съобщи телевизионният коментатор по теми за знаменитости Кинзи Скофийлд в подкаста The Nerve with Maureen Callahan, цитиран от Page Six.
По думите на Скофийлд, екипът на Партън е реагирал остро на отправената покана, като е счел, че участието на певицата би навредило на публичния ѝ имидж. „Те не искат да рискуват високия рейтинг на Доли и нейния образ, асоциирайки я с Меган Маркъл,“ заяви тя. Според нея целта на поканата е била „да придаде легитимност на Меган в лайфстайл пространството – област, в която Доли Партън вече има утвърдено присъствие“.
“They don't want to risk Dolly’s epic Q score, her popularity, by associating with Meghan Markle…”@KinseySchofield reveals Dolly Parton turned down Meghan Markle’s Netflix show. FULL clip: https://t.co/86cElkJaNk pic.twitter.com/7C4pVnJtc1
— The Nerve with Maureen Callahan (@TheNerveShow) May 30, 2025Скофийлд подчерта, че Доли Партън е не само широко обичана от публиката, но и е активна в различни сфери, включително кулинария и козметика, чрез свои продуктови линии. Тя твърди, че екипът на Партън е възприел поканата като опит за „злоупотреба с нейната популярност“.
Модераторът на подкаста Морийн Калахан определи Доли Партън като „автентична личност“ и заяви, че евентуалната ѝ поява в шоуто би била „спонтанен сблъсък между доброто и злото“, наричайки Маркъл „фалшива кралска особа“ във „фалшива кухня“.
Представители на 79-годишната Партън и на 43-годишната Маркъл не са коментирали информацията към момента на публикуването.
Документалната поредица With Love, Meghan, продуцирана от бившата актриса от "Костюмари" и съпруга на принц Хари, стартира в Netflix през март 2025 г. Продукцията беше незабавно подновена за втори сезон, въпреки онлайн критики, които обвиняваха Маркъл, че прекалено много се опитва да бъде известна и образът ѝ вече е твърде натрапван на зрителите.
Сред гостите в шоуто са актрисите Минди Калинг и Абигейл Спенсър. Спенсър, която е близка приятелка на Маркъл, публично защити херцогинята, наричайки я „най-прекрасния човек на планетата“.
През последната година Маркъл стартира няколко самостоятелни проекта, включително лайфстайл марката As Ever и подкаста Confessions of a Female Founder, който дебютира през април. В последен епизод на подкаста тя споделя, че се е чувствала „изключително самотна“ в бизнес начинанията си.
Прочети цялата публикация



Скандална инфлуенсърка бе намерена мъртва до хотел в Тайланд (СНИМКИ)
Адел призна, че може да изпие 25 бутилки вино без да се напие
Слави Трифонов свалял Есил Дюран на младини (ВИДЕО)
Ето ги сгодените двойки на финала на "Ергенът: Любов в рая" (ВИДЕА)
Орлин от "Ергенът": Любов в рая" и дъщерята на Глория - "влюбени"?
Принц Хари и Меган Маркъл показаха децата си, включиха ги в благотворителна инициатива (СНИМКИ)
Обвиниха Меган Маркъл в кражба на рокля за 1700 долара от фотосесия (СНИМКИ)
Меган Маркъл разкри как принц Хари я е впечатлил
Бивш крал отчаяно иска наследник, изгони пометнала американка и "Мис Москва"
47-годишната Никол Шерцингер подпали мрежата със СНИМКИ по бял бански
Съюзници на Венецуела подкрепиха Мадуро
Киев: Орбан е най-ценният замразен руски актив в Европа
Наводнение в Мароко взе 21 жертви ВИДЕО
Хиляди румънци пак протестираха срещу корупцията в съдебната система на страната
Сирийският президент изказа съболезнования на Тръмп след атаката срещу американски войници
Национален траур в Австралия след стрелбата с 15 убити и 40 ранени в Сидни
Крайнодесният Хосе Антонио Каст е новият президент на Чили
Разговорите за Украйна в Берлин продължават днес, Уиткоф отбеляза "значителен напредък"
Родриго спаси поста на Шаби Алонсо в Реал
Юве с ценен успех над пряк конкурент