Fakti.bg | 18.06.2025 14:43:46 | 22

Берое се разделя с още четирима футболисти – текат сериозни промени в състава


Вълна от промени залива футболния клуб Берое, след като още четирима играчи напуснаха редиците на старозагорския тим.

Ръководството официално потвърди, че договорите на Лучано Скуадроне, Тиаго Сейхас, Кевин Сейхас и Рубен Рендейро са изтекли и няма да бъдат подновени.

С това броят на напусналите през лятото вече достигна осем.

Преди дни от отбора си тръгнаха и Енцо Еспиноса, Уерик Каетано, Франко Рамос и Ойер Сариеги, което ясно показва, че в Берое се задава нова ера.

Въпреки динамичните рокади, клубът все още не е обявил нито едно ново попълнение, макар че подготовката за новия сезон стартира още на 16 юни.

Феновете на "зелените" очакват с нетърпение свежи имена, които да подсилят отбора и да върнат надеждите за силно представяне през предстоящата кампания. Дали ръководството ще изненада с трансферни удари, предстои да разберем съвсем скоро.

Прочети цялата публикация