Бременна ли е Антония Петрова? (СНИМКИ)

Слуховете около евентуална трета бременност на Мис България 2009 – Антония Петрова – Батинкова, отново се разпалиха през последните дни. Повод за клюките този път стана видео, на което тя позира в елегантна, но свободна рокля, оставяща впечатление за леко наедрял корем, пише Intrigi.bg.
За мнозина това бе достатъчен намек, че семейството на Батинкови може съвсем скоро да се увеличи с още един член.
Според информации, появили се в няколко таблоида, Антония била вече в петия месец от бременността си. Дори се твърди, че третото дете е заченато чрез инвитро процедура, минала успешно още от първия опит. Наблюдателните ѝ фенове също долавят знаци – в последните ѝ публични изяви, тя неколкократно е прикривала корема си с ръце, чанти или букет цветя.
Вижте тази публикация в Instagram.Официално потвърждение обаче няма. От профилите ѝ в социалните мрежи не личи да прави публична заявка по темата, нито е направила коментар по повод разразилите се спекулации. Вместо това, Батинкова демонстрира обичайния си динамичен лайфстайл: пътувания, делови срещи, събития и грижа за двете си деца от съпруга ѝ Ивайло Батинков.
В предишни интервюта тя неведнъж е споделяла, че иска голямо семейство, но и че се стреми към баланс между майчинството и кариерата. Запознати фенове дори напомнят, че още преди време е намеквала за възможно "разширение" на фамилията. Последните ѝ кадри намекват, че вече е предприела крачки за това.
Вижте тази публикация в Instagram. Прочети цялата публикация