Стана ясно кой ще е треньор на България във важните мачове срещу Испания и Грузия

Селекционерът на националния отбор по футбол на България Илиан Илиев ще запази поста си поне за следващите два мача - световните квалификации срещу Испания и Грузия, предаде "Мач Телеграф".
Европейските шампиони ще ни гостуват на стадион "Васил Левски" в София на 4-ти септември, а три дни по-късно "лъвовете" ще пътуват до Грузия.
Заради предстоящите два тежки сблъсъка президентът на БФС Георги Иванов засега се въздържа от евентуална смяна на Илиан Илиев. Иначе в последните си два мача - контролите срещу Кипър и Гърция - националният отбор на България допусна 6 попадения и вкара само 2. В последните 5 срещи представителният ни тим няма победа.
Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов заяви миналата седмица, че е изключително разочарован от поведението на някои футболисти от националния отбор по време на юнските контролни срещи с Кипър (2:2, на 6-и юни) и с Гърция (0:4, на 10-и юни). Според него, определени хора са били на платен туризъм.
Прочети цялата публикация



За НАТО и новите изречения
Доц. д-р Борислав Цеков: Два свята – ясно е кой е излишен
Джани Инфантино разсейва съмненията: „ФИФА не се поддава на външен натиск за червения картон на Балогун“
Експерт: Тръмп изпитва все по-голяма неприязън към Путин
Стерилна Германия вече не плаши никого - време е за Клоп
Прикритата война между Фон дер Лайен и Калас клати крехката европейска дипломация
Зам.-министър Якимов: Подготвяме мобилно приложение за справедливата стойност на хранителните продукти от малката потребителска кошница
Нощта на титаните в САЩ: Меси, Мбапе и Холанд класираха Аржентина, Франция и Норвегия на 1/16-финалите
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Кабо Верде изтръгна точка от Уругвай след зрелищно 2:2
Древен византийски град на 1600 години бе открит под пустинята в Египет (СНИМКИ)
Найджъл Фараж напуска британския парламент в знак на протест
Страните от НАТО обявиха военни сделки за милиарди, преди да се срещнат с Тръмп
Безпрецедентно: Европейската партия на "Възраждане" е заплашена от заличаване
Евертън с ново попълнение: Тайрики Джордж официално премина от Челси
Здравословни проблеми застигнаха Норвегия преди сблъсъка с Англия