Ювентус на крачка от привличането на Джейдън Санчо

Джейдън Санчо е на прага да облече екипа на Ювентус, съобщават италианските медии, сред които и авторитетното издание „Тутоспорт“.
Торинският гранд е поставил английския национал на върха на своя списък с летни цели и вече води интензивни преговори с „червените дяволи“.
Изглежда, че двете страни са близо до постигане на споразумение, като се очаква предложението на „бианконерите“ в размер на 25 милиона евро да бъде прието от Манчестър Юнайтед.
Ситуацията на Санчо на „Олд Трафорд“ е деликатна – новият мениджър Рубен Аморим не разчита на него, което отваря вратата за ново начало в Серия А. Самият футболист вече е дал зелена светлина за трансфера и е уведомил ръководството на Ювентус, че с радост би се присъединил към „старата госпожа“.
Любопитен детайл е, че Санчо е готов да направи сериозен компромис със заплатата си, за да облече черно-белия екип. В момента той получава внушителните 300 000 паунда седмично в Англия, но е склонен да намали значително възнаграждението си, за да реализира трансфера на „Алианц Стейдиъм“. Очаква се в близките дни сделката да бъде финализирана, а Санчо да се превърне в едно от най-гръмките имена, които ще подсилят Ювентус през новия сезон.
Прочети цялата публикация



Тотнъм с първа оферта за италиански национал
Брюксел ни вади от „сивия списък“ за пране на пари след мащабни реформи
Интер Милано на крачка от привличането на Марко Палестра
Гьозтепе на Мъри Стоилов е на крачка от бразилски нападател
Джейдън Санчо напуска Манчестър Юнайтед
Официално: Манчестър Юн обяви раздяла с трима
Барселона иска Андреа Камбиазо: Каталунците влизат в битка с Челси за защитника на Ювентус
Байерн се договори със звездата на ПСВ, остава двата клуба да се разберат
Манчестър Юнайтед и Аталанта почти се договориха за бразилски национал
Андрю Робъртсън избра: Шотландският ас остава във Висшата лига
Легенда на Германия посочи кой трябва да е титуляр в националния отбор
Колата на българско семейство падна в морето на пристанището в Неа Перамос
Кирил Петков се насочва към бизнеса с военни дронове? Българска фирма прие името General Cherry International
Al Hadath: Иранската делегация се върна в хотела, но разговорите със САЩ продължават "неофициално" и "чрез посредници"
Моторист загина при катастрофа на булевард "България" в Русе
Моторист загина при катастрофа на булевард "България" в Русе
Вратарят на Кюрасао след рекордния брой спасявания поиска паметник в родината си
Туск: Конфликтът между полски и украински политици е стратегическа грешка
Осуетени са опити за гласуване с невалидни документи на изборите в село Бата
Петър Витанов: Огромни са били кражбите през последните 5 години