Сигнал за изгубено дете вдигна накрак полицията в Несебър

Четиригодишно момченце от врачанското село Баница вдигна на крак полицейските служители от Несебър. Детето се изгубило на плажа в Слънчев бряг, но след по-малко от час органите на реда го намерили невредимо. Детето било открито на около 3 км от мястото където последно го видели родителите му - северно от моста в Слънчев бряг в добро физическо и психическо състояние. Отправяйки се тази сутрин към плажа детето се откъснал от погледа на родителите си. 44-годишния му баща се опитал сам да го издири, но около 10.55 ч. подал сигнал на тел. 112 за изгубения си син. 45 минути по-късно детето било намерено от несебърските полицаи: мл. инспектор Антон Ангелов, ст. полицай Красимир Кремов, ст. полицай Герган Иванов и ст. полицай Николета Даракчиева.
Прочети цялата публикация



Внимавайте кого каните в дома си! Благоевградчанка повика майстор да и сложи бойлер, той поиска плащане в натура, арестуваха го за блудствоо
Зрелищна катастрофа днес във Варна след минаване на червен светофар! Дете е пострадало!
6-годишно дете е с опасност за живота след падане от прозорец в Петърч
6-годишно дете е с опасност за живота след падане от прозорец в Петърч
6-годишно дете падна от втория етаж в Костинбродско! Лекарите се борят за живота му!
Акция на полицията срещу гонките
9-годишно дете е пострадало тежко след падане от тротинетка в Ботевградско
Смъртта на 11-годишно момиче разтърси и разгневи Франция
България не подобрява конкурентоспособността си, сочи международен доклад
Ливърпул отказа втора оферта от Интер за Къртис Джоунс
Нежната страна на Мондиал 2026
"Гумени глави" и Бат Венци с историческо шоу в Бургас
Разбиха международна схема за клониране на карти за гориво, арести в България
Номинираният за премиер на Румъния поиска вот на доверие от парламента без ясно мнозинство
Само електронни рецепти, без лекарства от чужбина и ограничаване на новите аптеки: Фармацевтите с искания към властта
Томова отстъпи със седем места, Елизара Янева лети към топ 200 в ранглистата
Полицаи дерегистрираха автомобила на шофьор лишен от право да управлява кола