Андреа взе песен на Галена, написана от изкуствен интелект

Андреа готви изненадващо ново парче, озаглавено „С или без коз“, което по първоначален замисъл е било предназначено за Галена, пише slava.bg. Хитът, създаден с помощта на изкуствен интелект, обаче ще бъде изпълнен от съвсем друга звезда – Андреа, която не крие, че отношенията ѝ с Галена са силно обтегнати.
Преди време блондинката публично заяви, че мениджърката Сашка от фирмата “Мегастар” и самата Галена ѝ „правят номера“, което довело до сериозен конфликт между двете.
„Толкова ли други песни нямаше, че точно тази избра да запише?“, пък се чудят феновете на Галена, която за втори път изпуска хит, създаден с помощта на AI. Първият случай беше с парчето „Сбърка адреса“, което в крайна сметка попадна в репертоара на Емилия – колежка с по-бърза реакция и нюх за хитове.
„Докато Галена се ослушва, другите не си губят времето“, отбелязват фенове в поп фолк средите. Очаква се “С или без коз” да излезе съвсем скоро, но Андреа не е уточнила кога.
Прочети цялата публикация