Пламен Андреев на крачка от трансфер в Испания

Българският младежки национал Пламен Андреев е на път да осъществи трансфер в испанския футбол, след като Расинг Сантандер е в напреднали преговори с Фейенорд за неговото привличане под наем, съобщава изданието fr21.nl.
Испанският клуб, който се цели в промоция за Ла Лига през предстоящия сезон, усилено търси свежи попълнения под рамката на вратата. 20-годишният Андреев, считан за един от най-обещаващите български таланти, е попаднал в полезрението на треньора Хосе Алберто Лопес.
В момента Расинг разполага само с един опитен страж – 29-годишния Хокин Ескиета, което прави нуждата от нов вратар още по-належаща. През изминалата кампания тимът от Сантандер завърши на престижното пето място в Ла Лига 2, но не успя да се пребори за промоция, след като отпадна в плейофите от Мирандес. Сега клубът е решен да подсили състава си и да атакува елита на испанския футбол.
Пламен Андреев, който е юноша на Левски, премина във Фейенорд на 31 август 2024 година, подписвайки дългосрочен договор с нидерландския гранд до 2029. В дебютния си сезон в Нидерландия младият вратар основно пазеше за отбора до 21 години, но успя да запише и първи минути в Ередивизи при гостуването на Хееренвеен – истински пробив за българския талант.
Прочети цялата публикация




Барселона и Реал Мадрид гостуват на нискоразредни съперници в турнира за Купата на Испания
Коварен жребий за Пламен Андреев за Купата на краля в Испания
Пламен Андреев поема по нов път с престижна агенция
Страхотна възможност за Пламен Андреев
Наша талантлива футблистка отказа трансфер в Испания, иска в ЦСКА
Пламен Андреев със силно представяне при победа на Расинг за Купата на краля
Пламен Андреев с голяма промяна
Обновената Зала № 2 на Националния исторически музей беше открита с бляскава церемония (СНИМКИ)
Александър Донски се класира за втория кръг на квалификациите в Мая - Португалия
Община Шумен и Симфониета Шумен организират концерт "Паметта дирижира времето" в памет на маестро Станислав Ушев
Син преби майка си в Казанлък
Интер губи важен защитник до края на годината
Есил Дюран сподели невиждани СНИМКИ от студентските си години
Борисов: За да не ни заличат, настоях за тази оставка
КС прекрати делото за процедурата за избор на главен прокурор
Съдии призовават Сарафов да бъде проверен за злоупотреба с власт
Австрия прие закон, забраняващ носенето на забрадки в училище
Българската криптокомпания Nexo придобива аржентинската платформа Buenbit
"Форца Италия": Неизбежно ли е обновяването след Силвио Берлускони?