Славия официално си върна бразилец

Славия се подсили с Диего Фераресо. Опитният краен защитник подписа договор за два сезона, обявиха от клуба.
33-годишният бразилец се завръща на стадион „Александър Шаламанов“. Фераресо носи екипа на „белите“ в периода 2014-2016 година, изигравайки 51 мача във всички турнири.
Бразилецът с български паспорт премина през Локомотив Пловдив, Ботев Враца, Литекс и Чавдар Етрополе, както и през Глория Бузау и Краковия Краков.
"Всички в Славия желаят здраве и успехи на Диего в изявите му с екипа на „белите“, написаха столичани.
Прочети цялата публикация



Славия обяви кога ще играе с ЦСКА
Лятна треска в Банско: Славия и Локомотив София влизат в решителна фаза на подготовката
Навроцки: Зеленски превиши прага на болката, който поляците могат да понесат
Славия замина на лагер в Банско с 29 футболисти
Франк Лампард остава начело на Ковънтри: Нов договор и амбициозни планове за Висшата лига
Официално: Арда привлече нападател на Левски
Анджелина Джоли най-накрая се е съвзела 10 години след развода с Брад Пит
Георги Даскалов: НРБ
Официално: Фратрия си върна нападател
Полша даде "още малко време" на Зеленски да преразгледа решението си за УПА
Иран атакува с ракети и дронове бази на САЩ в Кувейт и Бахрейн
Близкият изток: Нов дипломатически ред или нов конфликт?
ДР Конго отива на елиминации, Колумбия удържа Португалия
Два гола на Йоан Уиса пратиха Конго срещу Англия на 1/16-финалите на Мондиала
Португалия не убеди, че заслужава първото място и остана зад Колумбия
Вучич подава оставка до седмици и свиква избори ОБОБЩЕНИЕ
Германия и Чехия отчетоха исторически рекорди
Трагедия в Италия: Издирват съпруга на министър Рочела в езерото Вико
Въздушна тревога в Румъния заради удари край Одеса
Ново силно земетресение разлюля Япония