Наказаха бодигарда на Лионел Меси

Бодигардът на Лионел Меси отново се забърка в скандал, като този път получи и солидно наказание. Клубът на аржентинската звезда - Интер Маями, пък беше глобен заради поведението му. Ясин Чеуко, както е името на телохранителя, беше отстранен от всички възможни технически зони до края на турнира Купата на лигата. Причината е неговото нахлуване на терена в края на мача на Интер Маями срещу мексиканския Атлас в сряда вечер, когато си позволи да бутне двама играчи на съперника.
„След мача между Интер Маями и Клуб Атлас на 30 юли, член на клубната делегация на Интер Маями прояви неправомерно поведение, като влезе в зони с ограничен достъп без официална акредитация за събитието. В съответствие с регламента на турнира за Купата на лигата 2025, Дисциплинарната комисия отстрани засегнатото лице от всички технически зони за останалата част от Купата на лигата 2025 и наложи неразкрита глоба на Интер Маями“, пишат още от наказателния орган", се казва в прессъобщение на дисциплинарната комисия на Купата на лигата.
„Разбирам, че той е там, за да защити Меси от феновете. Но той няма разрешение да се намесва в комуникацията между играчите“, каза футболистът на Атлас - Матеус Дория след мача за Купата на лигата.
Прочети цялата публикация



Меси с присъда: Защитата е слабото звено на Интер Маями
Леонел Меси с амбиция за още един Мондиал
Аржентина ще почака за голямото решение на Меси
Меси пак блести, вкара два гола
Меси с два гола за Интер Маями на старта на плейофите
Футболен феномен на 15 години впечатлява Манчестър Юнайтед – Джей Джей Гейбриъл вече тренира с първия тим
Кралят на МЛС? Меси води надпреварата за най-полезен играч
Лионел Меси официално остава в Интер Маями
Бивш шеф на Барса с пространно обяснение за ситуацията около Меси и напускането на Неймар
Бивш директор на Барселона разкри подробности за драмата с Меси и раздялата с Неймар
Доналд Тръмп: 7500 бежанци ще бъдат допуснати в САЩ за финансовата 2026 година
Откриха STEM център в петричкото СУ „Антон Попов“
Честито! Кметът на Елешница Владимир Фръндев се ожени, бракосъчета ги кметът на Разлог Красимир Герчев
Том Форд се завръща в киното с нов филм по роман на Ан Райс
Дино избра Дечо за свой противник в елиминациите на “Игри на волята”
Сезонът на ураганите! "Мелиса" опустоши Карибите с разрушителна сила, на Бермудските острови се готвят за истинско бедствие
Нова българска комедия "Рожден ден" разглежда абсурдната страна на живота и способността на хората да се променят
Френската прокуратура поиска от 2 до 4 г. затвор за четиримата българи, осквернили Мемориала на Холокоста в Париж
Жабите в тенджерата на Пеевски: как бавно се сваряват