Мениджърът на Ман Юнайтед: Със сър Джим Ратклиф се работи лесно

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим разкри подробности около своите отношения със съсобственика на клуба сър Джим Ратклиф, определяйки ги като изградени върху взаимно уважение и откритост.
Португалският наставник сподели пред журналисти по време на американското турне на „червените дяволи“, че двамата често комуникират директно, дори с изненадващо неформални съобщения.
„Говорим по телефона, праща ми съобщения. Имаме такъв тип отношения“, обясни Аморим.
„С Джим се работи лесно. Лесно в смисъл, че ако знаеш какво правиш и можеш да обясниш решенията си, ще си в безопасност с него. Но ако се опиташ да използваш големи думи, ще те срине. Така че за мен е просто. Казвам каквото мисля, с нужното уважение, разбира се. Знам, че той е собственикът на клуба, знам си мястото. Но когато имам какво да кажа – го казвам. Без да увъртам, говоря директно. И мисля, че това му допада.“
Въпреки че отношенията между двамата в момента изглеждат позитивни, ситуацията може бързо да се промени, ако Юнайтед не започне добре новия сезон. Миналата кампания бе разочароваща като тимът остана извън битката за трофеи и завърши на 15-то място в класирането на Висшата лига и освен това загуби финала в Лига Европа с 1:0 от Тотнъм, което поставя Аморим под сериозно напрежение.
Прочети цялата публикация



Дейвид Бекъм стана първият британски спортист с милиардерски статут
Арсенал получи ценен тласък: Микел Мерино се завърна навреме за финала в Шампионската лига
Майкъл Карик поема трайно кормилото на Манчестър Юнайтед
Манчестър Юнайтед взе решение за треньорския пост - ето кой ще е постоянен наставник
За респект: Шефът на ЦРУ завел в Хавана убиеца на кубинските бодигардове на Мадуро
Манчестър Юнайтед с прицел към звездата на Аталанта: Преговорите за Едерсон набира скорост
Черна гора иска да влезе в ЕС: ще позволи ли Белград?
Ирански дронове камикадзе поставят Израел в затруднение
Руските рубли заливат пограничните градове в Китай от началото на войната в Украйна
Politico: Администрацията на Тръмп обмисля военна инвазия в Куба, санкциите не дават резултат
Само в STRUMA.COM! Подробности около трагедията в благоевградския квартал „Струмско“: Момичето не е било само, момче е с опасност за живота! Двамата са скочили от високите етажи на блока?
Първо в Struma.com! Тежък инцидент в благоевградския квартал "Струмско": Намериха мъртво младо момиче пред входа на блок
Формула 1: Квалификация за Гран При на Канада /репортаж/
Божинов игра в последния мач на Пиза в Серия А
Байерн Мюнхен - Щутгарт 3:0 /репортаж/
Паднаха всички въпросителни в Ла Лига, ясни са евроучатниците и изпадащите
ВИДЕО: Байерн вдигна рекордна Купа на Германия
Везенков: Енергията, която ми дават близките е изключителна, играя и за тях
Филм с непрофесионални български актьори спечели Наградата на журито на кинофестивала в Кан