Катрин Зита-Джоунс: „Да притежаваш четири имота – не е показно, удобно е.“

Актрисата Катрин Зита-Джоунс (55 г.) отрече, че има прекалено разточителен начин на живот, въпреки че тя и съпругът ѝ, Майкъл Дъглас, притежават четири жилища – две в Ню Йорк, едно в Канада и едно в Испания. В интервю за The Sunday Times тя каза:
„Знам, че звучи като живот на висока скорост, и обичам да ме заобикаля красотата, но не е прекалено – много е удобно.“
Тя признава, че харчи разумно за ежедневни дрехи, но се отдава на любов към винтидж мода – особено обожава класически Yves Saint Laurent, и съобщи, че има внушителна колекция от чанти Fendi Baguette.
Зита-Джоунс и Дъглас пазят своите Оскари в различни домове – „в къщата извън града и в апартамента в Ню Йорк“ – с усмивка добавяйки, че това е „в случай на флирт между наградите“.
Двойката е заедно от 2000 г. и има две деца – дъщеря Кари (22 г.) и син Дилън (25 г.). Връзката им се характеризира с уважение към личното пространство и откритост: „Не се вглеждаме в глупостите, които пишат за нас... споделяме независим дух и сме много сходни – родени на един и същ ден, само с 25 години разлика.“
Майкъл Дъглас, вече на 80 г., е обявил намерението си да се оттегли от актьорството. Зита-Джоунс отбелязва, че той „си е заслужил почивката“, но уточнява, че „пенсията“ за него е гъвкав концепт – все пак планира да играе повече голф.
Прочети цялата публикация



Тейлър Суифт и Травис Келси ще вдигнат сватба на култово място в Ню Йорк
Катрин Зита-Джоунс подари луксозен мезонет в центъра на Рим на Майкъл Дъглас
Четири от 9-те оградени имота в "Баба Алино" са държавна собственост
Влак на 330 км/ч: как се пътува над 1000 км за 4 часа в Китай
Четири години по-късно: Серина Уилямс се завърна на корта с огромна победа (видео + снимки)
Дензъл Дъмфрис поема към Реал Мадрид: Интер прибира 20 милиона евро
Премиерът Туск: Полша трябва да бъде включена в мирните преговори за Украйна
Мишел Платини атакува Джани Инфантино със съдебна жалба
Мишел Пфайфър влязла в конфликт с легендарен режисьор, издаде Кърт Ръсел
Принц Хари планира да заведе Меган и децата им във Великобритания съвсем скоро
Четири години по-късно: Серина Уилямс се завърна на корта с огромна победа (видео + снимки)
ФИФА и Иран с нови стъпки към безпроблемно участие на световното първенство
Благоевградчанинът Борислав Христов представя България на Международната олимпиада по химия в Узбекистан
Ариана Гранде оглави класацията на „Билборд“ за сингли
Предложиха санданчанина Г. Баханов и за новия състав на ЦИК
УЕФА обяви кога четирите български отбори ще научат съперниците си в Европа
Дензъл Дъмфрис поема към Реал Мадрид: Интер прибира 20 милиона евро
Бежанец от Африка опита да обезглави ирландец в Белфаст, избухнаха безредици (снимки/видео)