Мария получи "Порше" от новия си мъж за сватбата (ВИДЕО+СНИМКА)
Поп фолк миньончето Мария, която наскоро каза „да“ на младия бизнесмен Теодор Петков, бе зарадвана с уникален и ултра скъп подарък за четвъртата си сватба. Новият съпруг на певицата ѝ подари луксозно бяло Порше последен модел, което, както върви за показни богаташи, има и поръчкови номера.
„Ето как изглежда най-скъпият подарък, който получи Мария“, съобщават близки до звездата, като добавят, че автомобилът е само част от екстравагантната сватбена церемония, която се състоя на гръцкия остров Корфу.
Певицата, известна със страстта си към лъскавите придобивки и луксозните автомобили, не скри радостта си от новия автомобил и реши да го покаже на всички като го паркира пред входа на своето имение, предава show.blitz.bg.
След сватбата Мария не спира да публикува кадри с новото си возило, което беше използвано и на самата церемония, за да вози младоженците.
Вижте тази публикация в Instagram. Прочети цялата публикация



Мария Бакалова снима нов филм в София с мегазвездата Ейдриън Броуди
Марк Кукурея увековечи триумфа на Испания с необичайна татуировка
Съдийка получи сътресение на мозъка при опит да спре масово меле (ВИДЕО)
Прокуратурата в Добрич върна над 54 000 евро на жертви на ало измами (СНИМКА/ВИДЕО)
Прокуратурата в Добрич върна над 54 000 евро на жертви на ало измами (СНИМКА/ВИДЕО)
Дарен орган даде шанс за живот на болен мъж
Кралят на ужаса не смята да мълчи: Какво се случва със Стивън Кинг?
Телевизионен водещ разплака бременната Ан Хатауей (ВИДЕО)
Арестуваха руски блогър, критикувал Путин за войната в Украйна
Мария се глези с хайвер и скъпи разходки в Холивуд (СНИМКИ)
Първият домашен робот у нас: Бизнесдама го взе за охрана, чистене и готвене
Жега в Бургас, спасението е на плажа
Георги Русев: Дано Левски и другият евроучастник да се класират в основната фаза
Здравето започва от доброто кръвообращение
„Днес трябваше да бъде нашата сватба": Вдигнаха протест след смъртта на Даяна
Жълт код за опасни горещини в Благоевградско в четвъртък
Кметът на Банско за скандала с италианските младежи: Липса на възпитание и самоконтрол, но не и етнически конфликт
Като картина на Ван Гог: Публикуваха невиждани кадри на Слънцето с най-детайлните изображения досега (СНИМКИ)
Убийството в Пловдив: Жертвата е 31-годишен мъж от Кричим
Ново попълнение на Челси: Нямам търпение да играя във Висшата лига