Стана ясно коя е годеницата на Емрах Стораро - с Фики ще са баджанаци (СНИМКИ)

Емрах Стораро изненада мрежата с новината, че е сгоден. Видеа и снимки от пищния годеж, който прилича досущ на сватба, гръмнаха в социалните мрежи и навъртяха милиони гледания.
Годежът се състоя в понеделник, като мнозина бяха изненадани, защото досега не се и предполагаше, че Емрах е на прага на такава важна крачка. Но най-шокиращо за феновете му се оказа коя е булката.
@emrahstoraro90 #fyp #Обичам те #❤️ ♬ original sound - ????????????????̧???????? ????????̧????❤️????Баща му Тони Стораро поздрави бъдещото семейство с песни, а брат му Фики също не скри радостта си – в Instagram той публикува видео със заглавие "Годежът на брат ми", в което четиримата – той, съпругата му, Емрах и годеницата – се забавляват в колата.
Любопитен детайл около събитието е, че годеницата на Емрах -Айлян, е сестра на Гюлджан – съпругата на Фики. Това превръща двете семейни двойки в своеобразни огледала едно на друго, което предизвика вълна от коментари в мрежата, пише Шоу Блиц.
@emrahstoraro90 #с моята съпруга е с моя батко снахата#❤️ #fyp #emrahstoraro #fiki @FikiStoraro @TONI STORARO _OFFICIAL ♬ original sound - emrahstoraro ofiicial ????????Фамилията Стораро е известна с това, че традиционно родителите участват активно в избора на бъдещи съпруги за синовете. Така се случи и с Фики, а сега това не е подминало и по-малкия, но и по-буен Емрах. В миналото подобна намеса доведе до напрежение, особено по време на кратката му връзка с певицата Теди Александрова, когато се заговори дори за намеса на ходжа, за да бъдат разделени.
Въпреки онлайн спекулациите, голяма част от последователите на Емрах и цялото семейство ги поздравяват за щастливото събитие и очакват сватбата, която със сигурност ще привлече широк медиен интерес.
Прочети цялата публикация



Родните звезди избягаха на топло: братята Стораро са в Дубай, Преслава лети за Тайланд (СНИМКИ)
Оживелият в Некропол. Част I
Емрах избухна с тежки обвинения заради отпадането на брат му Фики от надпреварата за Евровизия 2026
Как Словакия стана "пералня за пари" с престъпен произход
Внимание: Фалшиви банкноти от 50 евро в обращение в Разлог
Фики Стораро за брат си Емрах: "Това са много грозни неща – тази показност“
"Отиваме на избори". АПС на Доган върна на Радев и третия мандат за правителство
В името на красотата: мъжете Стораро се подлагат на козметични процедури - филъри, ботокс и „опъване“
Задържаха над 739 кг марихуана на „Капитан Андреево”, открити в камион с прахосмукачки (ВИДЕО/СНИМКИ)
Задържаха над 739 кг марихуана на „Капитан Андреево”, открити в камион с прахосмукачки (ВИДЕО/СНИМКИ)
Кой си тръгва с Радев от президентството и кой остава?
Отчетено е превишаване на стойностите на серен диоксид над Димитровград
Над 1000 души бяха евакуирани след свлачище в Сицилия (ВИДЕО)
Откриха мъртъв пеликан в Мартен, птицата е предадена на РИМ - Русе
Тръмп се намесва в Минесота след убийствата на двамата американци от агенти на ICE
Ултраплувецът Теодор Цветков ще развее знамето на Русе на планината Фуджи
Южнa интepĸoнeĸтopнa вpъзĸa! Πoдĸpeпeн oт CAЩ ĸoнĸypeнт нa "Typcĸи пoтoĸ" срещу зaвиcимocтта oт pycĸи гaз
Шелтън за мача със Синер: Ще бъда готов
ЕК стартира ново разследване срещу „Екс“ заради чатбота „Грок“