ПП-ДБ внесе петия вот на недоверие срещу кабинета "Желязков"

"Продължаваме промяната-Демократична България" (ПП-ДБ) внесе в деловодството на Народното събрание петия вот на недоверие срещу правителството на ГЕРБ, БСП и ИТН, което се крепи от "ДПС-Ново начало" на Делян Пеевски. Той е за провал на управлението във вътрешната сигурност и правосъдието. Вотът беше иницииран от ПП-ДБ, но под него подписите си положиха и депутатите от МЕЧ и АПС.
Прочети цялата публикация



"Желая му всичко най-добро" - Тръмп е убеден, че Киър Стармър ще подаде оставка
"Желая му всичко най-добро" - Тръмп е убеден, че Киър Стармър ще подаде оставка
Атанас Пеканов: България очаква близо 1 милиард евро по четвъртото плащане от ПВУ
Вадят ни от сивия списък за пране на пари, в който влязохме при ППДБ
Абсурден пакт: Как Румъния стигна до тази криза
Първият вот на недоверие срещу властта - през есента, не е изключено да има кабинет "Радев" 2 и 3
Асен Василев: Виждаме резултатите от неблагоразумното управление на кабинета „Желязков“ и ГЕРБ
Чешкото правителство забрани на президента да присъства на среща на НАТО
Нов нападател в Дунав Русе идва с богата визитка от Испания
Европейската прокуратура даде на съд български консултант по европроекти
Хулиан Алварес призна: Най-добрият вариант за всички е трансфер и искам да сбъдна мечтата си (видео)
Четирима военнослужещи оцеляха след катастрофа на хеликоптер на Бреговата охрана на САЩ в Аляска
Легендарният музикален продуцент Клайв Дейвис си отиде на 94 години
При около 6000 градуса: Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовта е във въздуха за Близнаци, обещаващ ден за Стрелец
Ким Чен-ун: Северна Корея ще използва статута си на притежаваща ядрени оръжия държава
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха