Неделчо от „Ергенът: Живот в рая“ за Емили: „С нея не поддържаме контакт извън предаването“

„Емили не е мой тип“, сподели Неделчо Киров от „Ергенът: Живот в рая“ пред „България Днес“ и добави: „С нея не поддържаме контакт извън предаването“, пише HotArena.
Той обясни, че първоначално се е ориентирал към Емили, защото тя проявила интерес и го поканила на среща: „Аз харесвам русокоси жени, но проблемът не беше в това - с нея нямахме общи теми за разговор. Не съм дошъл да играем мълчанка“, заяви Неди, както е прякорът на Неделчо.
Въпреки краткия си престой в риалитито, младият диджей остава сред най-колоритните и забавни образи на сезона. Само на 21 години, Неделчо вече развива собствен бизнес за търговия с автомобили и от малък открива страстта си към музиката, ставайки диджей.
Неди има песен с Диона и Наси - „Давам газ“, и призна, че следващият изпълнител, с когото мечтае да направи дует, е Коцето. В клипа на първото му авторско парче „Динамит“ се снима брадърката Беба Янева. С нея, както и с Джан Микеле и Габи от „Ергенът 2“, Неделчо се запознава в Пловдив.
„Останах близък с Джани и Габи, понеже сме приятели от години, но с всички се разбирах и никой от участниците не ми е вкарал излишно напрежение. С Краси също сме приятели“, категоричен е младежът. Той допълни, че ако Красимир и Шермин не бяха се харесали, със сигурност щял да се насочи към блондинката, защото е умна, красива и забавна. „Изобщо не ме притесняват изискванията ѝ“, сподели карловецът с усмивка.
Неди разкри, че в момента в живота му няма любов, но това не му пречи да получава внимание: „На ден ми пишат по 10 жени. Хората ме разпознават и искат да се снимат с мен“, каза най-младият участник във формата.
Той влезе в риалитито не само за да намери сродна душа, но и за да популяризира диджейската си кариера. „Бих участвал и в друго риалити“, добави Неделчо.
„Съжалявам единствено, че не успях да се доизкажа на последната ми среща с Емили. Исках да ѝ обясня, че искам да останем само познати и да запазим добрия тон помежду си, но тя се ядоса и не ме изслуша. Мислеше, че я каня на разговор, за да получа роза на церемонията, а това не е вярно“, завърши Неделчо.
Прочети цялата публикация



Филипа с нов удар по Йовица: Живее в кочина
Красавица от "Ергенът" очаква първото си дете (СНИМКИ)
По-малка фрагментация в НС след появата на Радев
Нели Хаджийска се завърна в ефира с ново име и в нова роля
Травмите от Томи Лий попречили на Памела Андерсън да продължи връзката си с Лиъм Нийсън
Семейна криза принуждава Йоанна Темелкова да се откаже от актьорството
Виктор и Кристина от "Ергенът: Любов в рая" опровергаха слуховете за раздяла, появиха се заедно в ефир (ВИДЕО)
Анжела Димчева: „Нужна е нова стратегия за развитие на културата“
Дамиано Давид и актрисата Дав Камерън са сгодени! (СНИМКИ)
Къде ще живее Анджелина Джоли, след като напусне Холивуд?
Бизнес закуска: ???? Йотова започва кастинга за служебен премиер, Рекорд в цената на златото
Евъртън и Лийдс поделиха точките, Илия Груев с нов силен мач като титуляр
Американски разузнавателен самолет P-8A Poseidon е прелетял близо до Мурманск
От лев към евро: Координационния център ще представи актуална информация
Най-старата пивоварна в света е продадена заради все по-ниския интерес към бирата
Делси Родригес отговори на Скот Бесент: Игнорираме заповеди от външни сили, подчинени сме само на народа ни
Жълт код за значителни валежи е издаден за днес в редица области
Грипна епидемия в Бургас и Пловдив, учениците във Варна и Добрич - отново в клас
Русия иска предсрочна отмяна на забраната за износ на бензин