Според Радостин Василев не е работа на опозицията да събира кворума на управляващите

Лидерът на МЕЧ Радостин Василев обвини управляващите, че не могат да съберат кворум, за да заседава парламентът. Той ги призова да подадат оставка и посочи, че не е работа на опозицията да събира кворума на управляващите. "Това е провал на ГЕРБ, "ДПС-Ново начало", на ИТН и на БСП, а не на опозицията, които в крайна сметка сме тук да пречим на тези хора да си правят каквото си искат", каза в кулоарите на парламента Радостин Василев. Два дни поред 51-ото Народно събрание не успява да събере
Прочети цялата публикация



Депутатите гласуват правилника за работата на Народното събрание
"Ужасна сделка": какво подписаха САЩ и Иран?
Тотнъм привлече нидерландски национал
Опозицията в Армения внесе искане за пълно анулиране на резултатите от парламентарните избори
Журналистките Лора Инджова и Цветанка Ризова с най-престижните отличия на наградите „Свети Влас“
Мария Захарова: Арменските власти грубо нарушиха процедурите по време на парламентарните избори
Арменците гласуват на ключови избори за парламент
Диана Дамянова: Рано е да се каже що за власт имаме
ГЕРБ срещу бюджетните промени: Това е политически чук срещу демокрацията
Казахстан събира най-добрите филмови специалисти в областта на изкуствения интелект
Хулиан Алварес призна: Най-добрият вариант за всички е трансфер и искам да сбъдна мечтата си (видео)
Четирима военнослужещи оцеляха след катастрофа на хеликоптер на Бреговата охрана на САЩ в Аляска
Легендарният музикален продуцент Клайв Дейвис си отиде на 94 години
При около 6000 градуса: Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовта е във въздуха за Близнаци, обещаващ ден за Стрелец
Ким Чен-ун: Северна Корея ще използва статута си на притежаваща ядрени оръжия държава
Критичната инфраструктура в целия свят е под заплаха