Гаджето на Алекс Николов Юлита също идва от семейство на волейболна легенда

България отдавна не бе имала толкова обичани спортни герои, но през изминалата седмица двамата братя Александър и Симеон Николови се превърнаха в лицата на новата успешна вълна на волейбола у нас. Те изведоха националния отбор до сребърните медали на Световното първенство във Филипините, а харизмата им заплени хиляди фенове и най-вече фенки в Азия.
Освен спортните им изяви, все по-голям интерес буди и личният живот на най-големия син на Владо Николов - Алекс. Младият талант е във връзка с внучка на две от най-големите легенди на родния волейбол, а новината предизвика истински фурор сред феновете.
Кадри и романтични клипове в социалните мрежи, посветени на братята Николови, заливат интернет пространството, превръщайки ги в секссимволи и вдъхновение за младото поколение, пише Марица.
21-годишният Александър Николов, който се сдоби с титлата топреализатор на Световното със 173 точки, има стабилна връзка с красавицата Юлита Димитрова. Тя не е просто негова подкрепа извън залата – Юлита е внучка на волейболните легенди Иван Сеферинов и Мая Стоева, а красотата ѝ и обичта ѝ към Алекс я превръщат в идеалната половинка за една от най-големите ни млади звезди. Двамата са заедно вече пет години въпреки дългите раздели и предизвикателствата. „Когато другите почиват, тези момчета са в залата. Аз знам през какво минава Алекс. Затова неговите и моите мечти вече са общи“, казва Юлита.
Тя е горда от неговите успехи и го подкрепя на всеки мач. „Старая се да не преча на Алекс, искам да е само насочен във волейбола и нищо друго да не го вълнува. Трябва да се правят компромиси с много неща“, споделя още тя.
Финала Юлита е гледала в България във волейболната зала на „Левски“-София. „Беше вълнуващо – да чуваш имената на тези момчета и „Българи, юнаци“ силно да се крещи, беше нещо страхотно“, споделя Юлита.
Нейната отдаденост не остава незабелязана. Фенките на Алекс често коментират, че красавецът е „зает“, но уважават връзката им и дори в социалните мрежи често публикуват колажи и видеа, възхваляващи любовта им. Българската публика също прие Юлита като „първата дама“ на волейболния ни национал, а нейното емоционално присъствие около мачовете допълва образа на Алекс като пример за млад спортист с устойчива връзка и стабилен гръб.
„Запознахме се на имен ден на наш приятел. Това беше съдбоносна среща, защото нямах намерението да ходя на този имен ден. Израснала съм в Италия и нямах представа кой е Владимир Николов и че той му е син. Това беше предимство пред другите, защото любовта ни тръгна въпреки този факт. Първоначално си станахме най-добри приятели, но с времето това се превърна в истинска любов. Тя обаче тръгна, когато той замина да играе в САЩ. Бяхме си казали „Дай да видим какво ще се получи между нас“. Не предполагахме, че това ще се превърне в голяма любов, която продължава вече 5 години“, допълва Юлита.
Съвсем различна е ситуацията при по-малкия брат – 18-годишния Симеон, наричан Мони, разпределител на националния отбор по волейбол. Той тепърва започва да гради кариерата си, но стана център на вниманието и заради огромния интерес към него от страна на местната волейболистка Микаела „Белла“ Белен. Белла е истинска звезда във Филипините и всеки неин жест към Мони предизвиква лавина от коментари. В публикации в социалните мрежи тя изразява възхищение от играта на младия българин. Двамата скоро започнали да си разменят съобщения, а по-късно Мони дори ѝ записал видеообръщение: „Здравей Белла, срещнахме се в социалните мрежи, надявам се да мога да те видя и на живо! Благодаря ти за подкрепата и се надявам да те видя скоро!“
Когато турнирът във Филипините започнал, Белла не пропуснала нито един мач на българския отбор, а камерите често я улавяли как винаги чака Мони след края на мача или тренировката заедно с останалите фенове, които с напредването на състезанието се превръщат в многолюдни тълпи, но той винаги я открива сред множеството и отива право при нея да си общуват. Оттам нататък интернетът свърши останалото – стотици клипове с романтични монтажи на Мони и Белла заляха тикток, а фенове започнаха да ги провъзгласяват за „най-красивата спортна двойка“. Голямата фенка Белла дори се запозна с родителите на Алекс и Мони.
Двамата братя доказаха, че са не само наследници на голямата фамилия Николови, но и носители на нов дух в българския спорт.
Прочети цялата публикация



Дейвид Бекъм вече има звезда на Алеята на славата в Холивуд (СНИМКИ)
Гордън Рамзи ще става дядо за пръв път: Дъщеря му Холи чака бебе от олимпийски шампион (СНИМКИ)
Трансферен бум в Първа лига: Левски на крачка от испански бранител, ЦСКА взе ас на Лудогорец
Сър Дейвид Бекъм получи звезда на Алеята на славата
Алекс Петров, фаворитът от „Гласът на България“, със заявка за химн на лято 2026 - „Вече съм различен“ (ВИДЕО)
Сърбия отнесе волейболния тим на България в Лигата на нациите
Григор и Циципас преди шоуто в София: Правим го за децата, в нашите страни тенисът не е номер 1
Официално: Алекс Николов преподписа с Лубе Чивитанова
Звездата от "Теория за големия взрив" Кейли Куоко очаква второто си дете (СНИМКИ)
Майчинството като начин на (зло) употреба
Космическа "детска градина": "Джеймс Уеб" с ново изображение на звезди в Молекулярния облак на Орион (СНИМКА)
Джорджина Родригес разгорещи социалните мрежи с нова фотосесия в басейн
Нетаняху: Израелската армия има пълна свобода на действие в Южен Ливан
Героят Меси: Наслаждавам се на момента и виждам докъде можем да стигнем заедно
"Тераса на нощно кафене": Детайлите, които разкриват гения на оригиналната „звездна нощ“ на Ван Гог
Семейната сага на Бекъм: Нови обрати и опити за помирение
Защо Зеленски заплашва с удари Беларус и какво значи това
СНИМКИ: Победата на Аржетина и рекордът на Меси
НА ЖИВО: Франция - Ирак 0:0