Нокаутираха селекционера на Катар (ВИДЕО)

Селекционерът на Катар - Хулен Лопетеги едва ли някога ще забрави мача с ОАЕ. Не само защото победата с 2:1 класира отбора за Мондиал 2026, ами и заради нокдауна, в който изпадна край тъчлинията още в началото на двубоя.
Въпреки че беше вратар, 59-годишният испанец не успя да се предпази от топката, който го удари в лицето и го свали на земята.
Инцидентът се случи, когато неговият полузащитник Асим Мадибо се хвърли в ожесточена борба с Али Салех. Той спечели топката и я прати право в главата на треньора си, който за няколко секунди като че ли загуби съзнание на тревата, но после се съвзе и се изправи.
В богатата си кариера Лопетеги е бил треньор на Реал Мадрид, Севиля, Порто, Уулвърхемптън и Уест Хем, а в периода 2016-2018 бе начело на националния отбор на Испания.
Qatar's manager Julen Lopetegui gets hit in the face by the ball (Great Injury) byu/FlyingArab insoccer
Прочети цялата публикация



Формула 1: Гран при на Катар 2025 (Крайно класиране и видео)
Всичко най-интересно преди дебюта на Никола Цолов във Формула 2 (ВИДЕО)
Първи кадри: Никола Цолов дебютира във Формула 2 (видео)
Citroen се връща към най-доброто със C5 Aircross (ВИДЕО РЕВЮ)
Видео на живо: Консултациите на президента с "Алианс за права и свободи"
Гуинет Полтроу и дъщеря ѝ на червения килим - като две капки вода (ВИДЕО)
Четирима души са убити след нов удар на САЩ по лодка в Тихия океан
Героизъм на пътя: Полицай ескортира раждаща жена до болницата (ВИДЕО)
Фенове сравниха Папи Ханс с Веселин Маринов заради новата му песен (ВИДЕО)
Американски военен удар! Четирима загинали след нова атака срещу лодка в Тихия океан
Може ли Украйна да оцелее без "репарационния заем" от ЕС
Смъртта на телевизията: Няма да излъчват оскарите в ефир
Пазарът на онлайн реклама в Европа
Жребият за полуфиналите на Карабао Къп е ясен
0,002 долара за „нищо“. Как GitHub се опита да печели от въздуха и си навлече гнева на разработчиците
ПП-ДБ оповести намерение за покупка на "поляна" за 100 млн. евро за новите мощности в АЕЦ "Козлодуй"
Задържаха живи корали на МП "Капитан Андреево" (СНИМКИ)
Падна мистерията на 1000-годишния гоблен от Байо
Пощенска банка и туристическа агенция „Бохемия“ поставят клиента в центъра на нов тип първокласно преживяване
Пеевски: Ще поискам още днес да бъде прегледана нуждата от моята охрана