Областният управител връчи почетен плакет на кмета на Община Гоце Делчев по повод 30 години от встъпването му в длъжност

Областният управител Георги Динев бе сред официалните гости на тържественото отбелязване на 113 години от Освобождението на град Гоце Делчев. Заедно с председателя на ОбС- Благоевград - Антоанета Богданова, присъстваха на заупокойната молитва и благодарствен молебен в храм „Св. Св. Кирил и Методий“. По-късно Динев положи цветя в знак на признателност на паметника на Гоце Делчев и на паметника на Загиналите във войните. В...
Продължава
Прочети цялата публикация



"Много хубаво беше на Клептуза едно време"
България на световната библиотечна сцена (СНИМКИ)
Абсурден пакт: Как Румъния стигна до тази криза
15 години от катастрофата, която отне живота на Валя
Електроразпределение Юг отбеляза 70-годишен юбилей на Диспечерския център за управление на мрежата
Стартира проектът за консервация и адаптация на Монумент Бузлуджа за близо 7 млн. лева
Благоевград почете 150 години от гибелта на Христо Ботев
Заместник-министър Надя Клисурска откри обновения Дом за стари хора в Етрополе: „Всичко това се случва благодарение на усилията на кмета и неговия екип“
Защо в Кения постоянно изчезват деца
„Независими за Пловдив“ питат: Ще бъдат ли отворени училищните дворове през ваканцията?
Клоп на въпрос за Реал Мадрид: Там е Жозе
Украински МиГ-29 се разби край Полтава, Русия унищожи друг на летище "Вознесенск"
Нова ера в плуването: Стенберген счупи рекорда на 100 метра свободен стил
Унизително завръщане за Уругвай - играчите ще търсят сами полети за дома
Край на една ера: Звездата от „Приятели“ Кортни Кокс се раздели със съпруга си
НА ЖИВО: Панама - Англия 0:0, "трите лъва" търсят попадение
Силен трус разлюля Пакистан и Афганистан и предизвика паника
Трагедия в кеча: Легендарният Джо Доринг почина на 44 години след битка с рака
Алехандро Давидович Фокина триумфира на тревата в Майорка