Ювентус търси нов треньор: Спалети фаворит, но има и други опции

Торинският гранд Ювентус е на прага на нова ера, след като клубното ръководство започна интензивни разговори с Лучано Спалети за заемане на треньорския пост. Това се случва след като Игор Тудор бе освободен заради серия от осем мача без победа,
Според авторитетния журналист Джанлука Ди Марцио, именно Спалети е сочен като най-вероятния нов наставник на Юве. Въпреки това, клубът не изключва и други възможности – сред резервните варианти се споменават имената на Роберто Манчини и Рафаеле Паладино.
Спалети, който изведе Наполи до шампионската титла в Серия А през 2023 година, е склонен да подпише договор за година и половина, но не изключва и по-краткосрочно споразумение до края на сезона с опция за удължаване. Припомняме, че през юни той бе освободен от поста национален селекционер на Италия.
„Бианконерите“ временно ще бъдат водени от Масимо Брамбила, който досега ръководеше младежкия състав „Ювентус Некст Джен“.
Прочети цялата публикация



Ливърпул готов да счупи рекорд за трети път в рамките на една година
Скандал между звезди на Ювентус, треньор и директор на дръвника
Собственикът на Ботев Пловдив: Спортен директор не е нужен, не се меся в състава
Как Армения се опитва да се измъкне от непоносимата „братска“ прегръдка на Русия
В навечерието на 24 май: За проф. Стоян Денчев след европейското му академично признание
Доналд Тръмп с нов ултиматум към Техеран: Или ще получим урана, или влизаме
Реал Мадрид и Моуриньо се разбраха, твърди AS
Любо Пенев все по-близо до Локо София, готви сериозна чистка
"Нямаме": заради войната аптеките в Иран се опразниха
Арне Слот вече не е мениджър на Ливърпул, твърдят в Англия
Минск: Западът открито се готви за война до 2030 г. Основните му врагове са Русия и Беларус
Управляващите в Молдова отново заговориха за обединение с Румъния
Густаво Петро отказа да признае предварителните резултати от президентските избори в Колумбия
След продължения: Финландия стана световен шампион по хокей с 1:0 срещу домакините от Швейцария
Президентът на Мексико: САЩ се намесват по безпрецедентен и неприемлив начин във вътрешните работи на страната ни
Левият Иван Селеда и крайнодесният Абелардо де ла Есприела отиват на президентски балотаж в Колумбия
Сирийският президент поиска от Тръмп премахването на оставащите санкции срещу страната
Тръмп нападна CNN: Лъжливата медия пусна фалшива новина, че в споразумението ми с Иран няма нищо за ядрените оръжия
Хиляди излязоха на митинг на опозицията в столицата на Армения ВИДЕО
Захарова: Киев посрещна Деня на детето с убийство ВИДЕО