"Лукойл" е поискала отсрочка от САЩ за влизането на санкциите в сила

Руският енергиен гигант "Лукойл" е поискал от Министерството на финансите на САЩ да удължи крайния срок (към момента 21 ноември) за влизането в сила на санкциите, които биха блокирали дейността на нейни активи. Това съобщи "Ройтерс", позовавайки се на свои източници.
Прочети цялата публикация



Иран: Програмата ни за балистични ракети не подлежи на преговори със САЩ
Какво стои зад поканата на Зеленски за среща с Путин и означава ли тази покана капитулация на Украйна?
Поптодорова: Радев търсеше „фойерверк“ и външен ефект в ЕС
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Без интензивни боеве в Ливан през първата нощ на примирието. Израелската армия остава на позиции
Сделката с Иран преначертава картата на Близкия изток
САЩ и Иран подписаха: какво съдържа споразумението
Тръмп настояваше за безусловната капитулация на Иран, а вместо това получи изненада
Споразумението на Доналд Тръмп с Техеран: Ако не ми хареса, се връщаме към бомбите!
Финансови затруднения за "Хизбула"! Споразумението между САЩ и Иран неочаквано може да помогне
Какво вещаят звездите за днешния ден
Още апартаменти – повече данъци? Обмислят нова формула за имотите
Renault обнови Megane E-Tech electric (Видео)
Abarth представя новия Abarth 600e в света на игрите с Gangstar Vegas
От скица до легенда: дизайнерският екип на Jeep® разкрива тайните на идентичността на марката
Мъж загина при пожар в Полски извор
Пребиха мъж на улица във Велико Търново
Нова ера за интензивното лечение във ВМА: Клиниката е изцяло реновирана
Роми на бунт срещу наркотиците в София
Стрелба в училище във Филипините, има жертви и ранени